Rezultate te kerkimit per termin: +Edmond +Spaho

Total: 1576
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

Aksidentohet deputeti demokrat, Edmond Spaho

Makina e deputetit demokrat, Edmond Spaho, është përfshirë në një aksident automobilistik gjatë pasdites së sotme. Spaho, që është njëkohësisht edhe nënkryetar i Kuvendit, ka pësuar disa shembje në trup, por është jashtë rrezikut për jetën. Ai është dërguar në spital për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

Aksidentohet deputeti Edmond Spaho, jashtë rrezikut për jetën

 Aksidentohet deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho pranë tunelit të Elbasanit. Ngjarja rrugore  ka ndodhur rreth orës 16:15 dhe sipas të dhënave të policisë, makina e Spahos është përplasur me një tjetër automjet. Si pasojë, Spaho ka pësuar shembje në trup dhe është nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.499Z

Elbasan, aksidentohet deputeti i PD-së Edmond Spaho

ELBASAN- Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor rreth orës 16:25 të ditës së sotme në aksin Tiranë-Elbasan. Sipas policisë në aksidentin ku u plagos deputeti janë përfshirë dy automjete. Një automjet tip ‘Audi Q7’dhe një a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.570Z

Aksidentohet rëndë deputeti i PD-së Edmond Spaho

ELBASAN- Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor rreth orës 16:25 të ditës së sotme në aksin Tiranë-Elbasan. Sipas policisë në aksidentin ku u plagos deputeti janë përfshirë dy automjete. Një automjet tip ‘Audi Q7’dhe një a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.992Z

Edmond Spaho: Topalli i ka mundësitë të zgjidhet presidente

Share Nisin të dalin zërat e parë nga mazhoranca që i thonë po kandidaturës së kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, për tu bërë kryetare e shtetit. Edmond Spaho, deputet i PD, thotë se Topalli i ka mundësitë për të marrë këtë post. Duke folur për gazet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.660Z

Edmond Spaho: Votat e Partisë Demokratike i mori LSI

Edmond Spaho, anëtar i kryesisë së Partisë Demokratike dhe deputet i kësaj force politike, si shumë të tjerë, është i bindur se votat e të djathtës kanë shkuar për LSI-në. Duke folur për gazetën Panorama, ai i komenton kështu shkaqet e humbjes në zgjedhje: Kur hum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.499Z

Tuneli i Elbasanit, aksidentohetdeputeti i PD, Edmond Spaho

ELBASAN - Aksidentohet deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho pranë tunelit të Elbasanit.Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:15 dhe sipas të dhënave të policisë, makina e Spahos është përplasur me një tjetër automjet.Si pasojë, Spaho ka pësuar shembje në trup dhe është nisur m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama