Rezultate te kerkimit per termin: +Edmond +Taullaj

Total: 42
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.632Z

Edmond Taullaj, karremi që dekonspiroi grupin kriminal

Krimet e Rënda, hetim edhe për 20 persona të tjerë të dyshuar për trafik ndërkombëtar droge Nuk e kuptoi asnjëherë se ishte personi që do t’i çonte prokurorët në zbulimin e grupit, ku bënte pjesë edhe vetë, ndërsa do t’i duhet të mësohet me një qëndrim më të gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.219Z

Dokle dhe Taullaj, mbeten ne burg

Tirane- Trafiku i droges Shqiperi-Itali, Gjykata e Krimeve te Renda ka vleresuar dje masen e sigurise "arrest me burg", per dy te cilesuarit si drejtues te grupit kriminal. Endrit Dokle, i shoqeruar nga paraburgimi "Jodan Misja 313" dhe Edmond Taullaj, fillimisht kane deklaruar gjeneralitetet e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.228Z

Operacioni Ura, Taullaj dhe Dokle mbeten në burg

Gjykata u komunikon akuzat dy prej të pandehurve që trafikonin drogë nga Shqipëria në Itali Gjykata e Krimeve të Rënda u ka komunikuar dje akuzat e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike Endrit Dokles dhe Edmond Taullajt. Togat e zeza kanë vlerësuar masën e sigurisë “arres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.233Z

Trafiku i drogës, Endrit Dokle dhe Taullaj mbeten në burg

19/05/2010 Masë e re për anëtarin e Bandës së Durrësit TIRANË- Endrit Dokle ishte përgatitur që shumë shpejt të përfundonte gjyqin si i pandehur në grupin e Durrësit dhe të merrte dënimin duke pretenduar për pafajësi. Por dje ndodhi ndryshe. Prokuroria kërkoi masë të re arresti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.777Z

Pranga per perdhunim, Taullajt

Durres- Perdhunimi dhe keqtrajtimi i te dashures i ka kushtuar per here te dyte prangosjen, te dyshuarit si anetar i "Bandes se Durresit", te drejtuar nga Lulzim Berisha. Forcat speciale te RENEA-s dhe ato te policise se Durresit kane arrestuar mbremjen e djeshme ne zonen e plazhit, Edmond Taullajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.271Z

Arrestohet për përdhunim një anëtar i bandës së Lul Berishës

Një tjetër anëtar i bandës së Lul Berishës ka rënë në pranga, por jo për krime që kanë lidhje me bandën, por për torturimin dhe dhunimin e vazhdueshëm seksual të një vajze. Brutaliteti dhe dhuna e çdo forme ka rënë mbi një vajzë 22-vjeçare nga Durrësi, studente e Fakultetit E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.327Z

Rexhina, prokuroria i fal 14 vjet burg të penduarit

Erlind Taullaj dënohet me 4 vjet burg, pas bashkëpunimit me drejtësinë TIRANË- Prokuroria e Krimeve të Rënda i fal 14 vjet burg bashkëpunëtorit të drejtësisë në çështjen “Rexhina”, Erlind Taullaj. Në konkulzionet e saj përfundimtare, Prokuroria kërkoi që gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama