Rezultate te kerkimit per termin: +EdmondKapllani

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.264Z

Kuzhe shpall listën për Francën dhe Rumaninë. Risi thirrja e Roshit, Sykajt dhe S.Lilajt

Në mesditën e sotme trajneri i kombëtares shqiptare, Josip Kuzhe, ka publikuar listën e 24 futbollistëve, që do të grumbullojë për dy ndeshjet, që Shqipëria do të luaj ndaj Francës dhe Rumanisë, ndeshje këto të vlefshme për eliminatorët e Euro 2012. Ndryshe nga herët e tjera vihe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama