Rezultate te kerkimit per termin: +Eduard +Halimi

Meta: total 1000 / total_found 2634 / time 0.002 / keyword[0] eduard / docs[0] 8867 / hits[0] 12023 / keyword[1] halimi / docs[1] 4925 / hits[1] 11812 /
Arrestimi i Frrokut PD Drejtimi i Keshillit te Mandateve nga Meta konflikt interesi
  • 2015-03-30

Arrestimi i Frrokut PD Drejtimi i Keshillit te Mandateve nga Meta konflikt interesi

Transmetuar me 30032015 - 1530 Tirane 30 mars 2015 NOAal- Tre deputetet e Partise Demokratike ne Keshillin e Rregullores Mandateve dhe Imunitetit i kane derguar nje leter Kuvendit duke kerkuar qe ky keshill diten e neserme te mos kryesohet nga Ilir Metabr

Ja debati i plotë! Doshi: Bami u tërhoq se i kërcënuan fëmijët
  • 2015-03-26

Ja debati i plotë! Doshi: Bami u tërhoq se i kërcënuan fëmijët

Debatet në Këshillin për Rregulloren, Mandatet dhe Imunitetet. Opozita kërkon të administrojë si provë videon mes Doshit dhe Bamit, ku ky i fundit thotë se është kërcënuar për familjen Tom Doshi: Ju keni bërë një fletëthirrje për arrest. Unë kam qenë në rolin e dëshmitarit.

Dhjetë kandidatët e PD-së për kryebashkiak të Tiranës
  • 2015-03-25

Dhjetë kandidatët e PD-së për kryebashkiak të Tiranës

Tiranë - Teksa zgjedhjet lokale po afrojnë, enigma mbetet se kush do të jenë kandidatët e dy partive të mëdha për Tiranën. Emrat që përfliten janë të shumtë. Kryesisht, kandidatët propozohen nga baza, por në fund është kryetari i Partisë ai që vendos. Ende nuk dihet nëse Lulzi

Ja emrat e PD për Bashkinë e Tiranës
  • 2015-03-25

Ja emrat e PD për Bashkinë e Tiranës

Partia Demokratike ka zyrtarizuar 10 emrat e kandidatëve që janë votuar më shumë nga baza për kandidat të Bashkisë së Tiranës. Mes tyre është edhe kryetari aktual Lulzim Basha, por që me siguri nuk do të jetë një kandidat për kryetar Bashkie. Në dhjetë emrat e kandidatëve janë

Basha drejt tërheqjes nga rikandidimi për Tiranën, nxjerr në skenë emrat e Ristanit, Halimit e Dumës
  • 2015-03-25

Basha drejt tërheqjes nga rikandidimi për Tiranën, nxjerr në skenë emrat e Ristanit, Halimit e Dumës

Pas shpëtimit nga sikleti në të cilin e kishte future Berisha për një rikandidim në Tiranë, Lulzim Basha ka hedhur disa emra në qarkullim, si kandidatë të mundshëm. Ata janë Arben Ristani, Eduard Selami, Eduard Halimi, Majlinda Bregu, Grida Duma, Halim Kosova, Besnik Aliaj dhe Jorida

Doshi Terhiqni kerkesen e arrestimit ose do flas Prokuroret Mos nxirr sekrete
  • 2015-03-25

Doshi Terhiqni kerkesen e arrestimit ose do flas Prokuroret Mos nxirr sekrete

Transmetuar me 25032015 - 1912 Lajme te lidhuraRaporti i plote i hetimit Komploti per vrasje u inicua nga Mark Frroku - Prokuroria e Pergjithshme Ngjarja e sajuar te arrestohen Doshi dhe Frroku PUBLICITET Tirane 25 mars 2015

Doshi Bami u kercenua me femijet Prokuroret Mos nxirr sekrete
  • 2015-03-25

Doshi Bami u kercenua me femijet Prokuroret Mos nxirr sekrete

Transmetuar me 25032015 - 1912 Lajme te lidhuraRaporti i plote i hetimit Komploti per vrasje u inicua nga Mark Frroku - Prokuroria e Pergjithshme Ngjarja e sajuar te arrestohen Doshi dhe Frroku PUBLICITET Tirane 25 mars 2015