Rezultate te kerkimit per termin: +Eduard +Halimit

Total: 446
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.103Z

Të gjitha hallet e Eduard Halimit, përveç rajonit

Eduard Halimi ka dorëzuar papritur mandatin e tij si deputetë I PD, nën një arsyetim formal të një projekti privat për drejtësinë në rajon, të cilin mund të na e kishte kursyer. Karriera e Eduard Halimit është radiografia tipike e një juristi që i ngjitet politikës për përfitme pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.069Z

Eduard Halimi largohet nga komisioni i reformës në drejtësi

Deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Halimi do të largohet nga komisioni i posaçëm për reformën në drejtësi. Lajmi është bëtë me dije nga deputeti demokrat, Arben Imami gjatë një emisioni televiziv dhe është konfirmuar nga burime brenda PD. Sipas PD, largimi i Halimit nga ky komi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.218Z

KLD emëron gjyqtare në Tiranë të besuarën e Nokës dhe Halimit

Ish- drejtoresha e Eduard Halimit në Ministrinë e Drejtësisë dhe ish- shefja e kabinetit të Flamur Nokës në Ministrinë e Brendshme është emëruar gjyqtare në Tiranë. Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka shfrytëzuar vendet vakante të Gjykatës Civile në Tiranë për të emëruar Enk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.024Z

Rroshi i përgjigjet Halimit për djegien e makinës së Telitit

Pas djegies së makinës së Armand Telitit, ish-deputetit të Partisë Demokratike dhe akuzave të Eduard Halimit, se këtë akt e kanë bërë dy bashkiakët e PS-së Vangjush Dako dhe Elvis Rroshi, ka mbërritur edhe reagimi i këtij të fundit. Nëpërmjet një deklarate në Fb, Rroshi bënte m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.477Z

Reforma në drejtësi, Bylykbashi merr vendin e Halimit, Keltis Kruja anëtarë

Partia Demokratike ka caktuar deputetin Oerd Bylykbashi në pozicionin e nënkryetarit të komisionit të posaçëm për reformën në drejtësi. Bylykbashi do të marrë vendin e lënë pas largimit të Eduard Halimit. Ndërkohë, mësohet gjithashtu se vendin e Bylykbashit, si anëtar në komision

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.066Z

Eduard Halimi largohet nga komisioni për reformën në drejtësi, vjen Bylykbashi

Deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Halimi do të largohet nga komisioni i posaçëm për reformën në drejtësi. Lajmi është bëtë me dije nga deputeti demokrat, Arben Imami gjatë një emisioni televiziv dhe është konfirmuar nga burime brenda PD. Sipas PD, largimi i Halimit nga ky komi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.088Z

Basha drejt tërheqjes nga rikandidimi për Tiranën, nxjerr në skenë emrat e Ristanit, Halimit e Dumës

Pas shpëtimit nga sikleti në të cilin e kishte future Berisha për një rikandidim në Tiranë, Lulzim Basha ka hedhur disa emra në qarkullim, si kandidatë të mundshëm. Ata janë Arben Ristani, Eduard Selami, Eduard Halimi, Majlinda Bregu, Grida Duma, Halim Kosova, Besnik Aliaj dhe Jorida

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama