Rezultate te kerkimit per termin: +Eduard +Shalsi

Total: 1576
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.886Z

Martohet deputeti socialist, Eduard Shalsi (FOTOT)

Deputeti socialist, Eduard Shalsi, pasi kanë lënë pas një javë denoncimesh, ka lidhur kurorë me arkitekten Eranda Lici. Një ceremoni mes miqsh është zhvilluar në hotel Rogner, kursë në mbrëmje darka ka qenë tek Piaca. Lici është njohur me Shalsin në kohën kur ai puno

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.184Z

Eduard Shalsi - “Berisha,hakmarrje ndaj bashkive”

Nënkryetari i grupit të PS-së, Eduard Shalsi akuzoi kryeministrin Berisha se po hakmerret politikisht ndaj bashkive që nuk drejtohen nga PD. "Sali Berisha ka zgjedhur një rrugë, të vetmen që ai di: atë të pengimit, bllokimit, atrofizimit me çdo kusht dhe vrasjes së autonomisë vendo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.684Z

Eduard Shalsi, menaxher i fushatës së PS

Eduard Shalsi do jetë menaxheri i fushatës së Partisë Socialiste. Deputeti do të drejtojë fushatën në të gjithë Shqipërinë, ndërsa ishte i pranishëm dje në takimin mes PS dhe LSI me kandidatin e Tiranës, Erion Veliaj. Kryeministri Edi Rama ka kërkuar që fushata e PS dhe LSI të je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.433Z

Eduard Shalsi: Imami do të pasohet edhe nga të tjerë

Deputeti socialist, Eduard Shalsi, një prej personave që ka artikuluar akuzat e PS-së ndaj Arben Imamit në kohën që PS ishte në opozitë, ka thënë se padia ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes do të pasohet nga padi për ish-ministra të tjerë. Transparenca e plotë mbi atë që ka ndodhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.991Z

Një gafë alla Eduard Shalsi nga ana e Berishës apo

Që kur deklaroi në një emision televiziv, se edhe socialistët do të vjedhin kur të vijnë në pushtet, por do e bëjnë me stil, Eduard Shalsi nuk njohu ditë të mira në karrierën politike. Megjithatë, një ditë më parë në Kuvend, kur sërish ishte protagonisti kryesor me fjalimet e g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.172Z

Ngricat, përplasen 7 automjete, mes tyre edhe makina e deputetit Eduard Shalsi

Share Deputeti socialist, Eduard Shalsi, është përfshirë në një aksident automobilistik gjatë mëngjesit të sotëm. Për fat, Shalsi nuk ka pësuar dëmtime gjatë aksidentit. Aksidenti ka ndodhur në aksin Milot-Rrëshen, ku janë përfshirë i automjete. Mësohet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.531Z

Eduard Shalsi Coroditjeqe i le qytetaret thate

Sipas nenkryetarit te Komisionit Eduard Shalsi kjo rremuje per hipotekimet shkaktohet nga pamundesia qeveritare dhe bashkiake per te zgjidhur problemetZoti Shalsi si ish-nenkryetar i Bashkise se kryeqytetit si e gjykoni perplasjen aktuale midis ministrise dhe pushtetit vendor per hipotekimetPer mua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama