Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Kristaq +Ramn

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] kristaq / docs[1] 4897 / hits[1] 7050 / keyword[2] ramn / docs[2] 154 / hits[2] 186 /
Rama: Axhenda e vetme, statusi. Berisha: S'ta japin, ty të shumëzojnë me zero
  • 2014-05-29

Rama: Axhenda e vetme, statusi. Berisha: S'ta japin, ty të shumëzojnë me zero

TIRANË- “Akt për ti mbyllur gojën opozitës”. E kanë cilësuar kështu të djathtët në seancën e sotme parlamentare incidentin e dy ditëve më parë të rrahjes mes deputetëve. Si kundërpërgjigje, një nga deputetët e PS, Taulant Balla theksoi se opozita po mundohet që me k

No Pic available
  • 2010-08-30

PD, Berishës: Bllokoje projektin e Ramës për ndërtimet tek liqeni

PD denoncon Ramën: Ideove qytezë te liqeni, fiton miliona euro. Boçi: Tek Liqeni Artificial, Rama 20 për qind të fitimit Deputett e PD-s i krkojn Kryeministrit Sali Berisha, n cilsin e kreut t KKRRTSH-s, q t bllokoj projektin e parashikuar nga Edi Rama pr ndrtimin e pallate

No Pic available
  • 2010-08-29

Mimoza Vokshi: Po pengoj aferat korruptive të Ramës

Mimoza Vokshi, motra e deputetes s PD-s, Albana Vokshi, i cilson sulmet ndaj saj, t nxitura nga Edi Rama, pr shkak se ajo shtpenges e shkeljeve ligjore dhe aferave korruptive t personave apo bizneseve afr kryetarit t PS-s dhe kryebashkiakut t Tirans. Ajo ka mohuar t ket qen pjes e procedurave e gr

No Pic available
  • 2010-08-24

Vokshi: Rama sulm brutal privatësisë sime

Deputetja, flet për ditët e saj përballë akuzave të Kryebashkiakut sht nj grua e fort por brenda saj nuk mund t fshihet kurrsesi brishtsia. E mbushur me indinjat, e lnduar, por me dinjitet, sepse Albana Vokshi do t’a mbroj veten dhe familjen e saj deri n fund. Aj

PD, komision hetimor për pasurinë e deputetëve
  • 2010-08-23

PD, komision hetimor për pasurinë e deputetëve

Deputett demokrat, Luiano Boi, Albana Vokshi dhe Gerti Bogdani akuzuan Edi Ramn dhe bashkpuntort e tij pr korrupsion Partia Demokratike i krkoi dje kryetarit t Partis Socialiste, Edi Rams, konsensusin pr ngritjen e nj komisioni hetimor parlamentar pr pasurit e deputetve t majt dhe t djatht. Nga ana

No Pic available
  • 2010-08-22

Denoncimi i Vokshit: Rama 100 milionë euro për çdo leje ndërtimi

Vokshi zbardh fakte për aferat korruptive të Ramës Deputetja e PD-s, Albana Vokshi, akuzoi dje kryetarin e Partis Socialiste, Edi Rama, pr abuzime me dhnien e lejeve t ndrtimit dhe marrjen e 20 pr qind t shums s investuar n t gjitha lejet n Tiran. Znj. Vokshi n mnyr publike of

No Pic available
  • 2010-08-20

Vokshi mbrohet me sulm: Do të publikoj fakte kundër Edi Ramës

Deputetja e PD-s: Mjaft me shpifje t turpshme, do t nxjerr dokumente komprometuese Deputetja e Partis Demokratike, Albana Vokshi, iu prgjigj me kundrakuza deklaratave t prsritura t Partis Socialiste pr korrupsion nga ana e bashkshortit t saj n fushn e nafts dhe t gazit. Nprmjet nj deklarate pr medi