Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Kristaq +Rama

Total: 1557
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.027Z

Edvin Kristaq Rama kthen Partine Socialiste ne origjinen e saj terroriste!

Nga Sali Berisha Te dashur miq, Partia Socialiste e Shqiperise, nen udheheqjen e Edvin Kristaq Rames, eshte kthyer plotesisht ne origjinen e saj terroriste. Kjo parti, nen drejtimin e Enver Hoxhes sillej dhe perdorte te gjithe kriminelet dhe terroristet ne radhet e saj si dhe mjetet e metodat terro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.718Z

Berisha: Edvin Kristaq Rama dërgoi mercenarët e tij për tu përleshur me grevistët e urisë

Ish- kryeministri Sali Berisha komentoi përplasjen tek çadra e grevës së urisë mes grevistëve dhe disa personave të larguar nga puna nga Lulzim Basha. Te dashur miq, ne dhjetor te vitit 90, Spiro Koleka, anetar i byrose politike hoxhiste dhe persekutori mizor i qindra e qindra intelektuale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.399Z

Berisha bën dhe ironi në Kuvend: Përshëndes autorin e golit, Edvin Kristaq Rama!

Ata që janë mësuar ta shohin dhe dëgjojnë Berishën vetëm duke bërtitur, janë të gabuar, pasi pikërisht sot në seancën Parlamentare, përpara se tu sulej të huajve për reformën në drejtësi dhe të kërkonte rrëzimin e kryeministrit Rama me revolucion, ka bërë ironi me të vetm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.500Z

Edvin Kristaq Kriza të ndalojë frekuentimin turistik të Kuvendit

Partia Demokratike, apel zyrtar opozitës për të braktisur sjelljet destruktive Zëdhënësja e Partisë Demokratike, u shpreh dje gjatë një komunikimi me mediat se ka ardhur koha që kryesocialisti në detyrë Edvin Kristaq Kriza (2K) të ndalojë frekuentimet “sezonale” apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.500Z

PD: Edvin Kristaq Kriza të ndalojë frekuentimin turistik të Kuvendit

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Erla Mëhilli, u shpreh sot gjatë një komunikimi me mediat se ka ardhur koha që kryesocialisti në detyrë Edvin Kristaq Kriza (2K) të ndalojë frekuentimet “sezonale” apo në formë turizmi në Kuvendin e Shqipërisë. Trajtimi i parlamentit si a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.387Z

Edvin Kristaq Kriza (2K) goditet nga dielli Ditën e Verës

S’kanë të ndalur çmenduritë e Edvin 2K-së. Dje deklaroi në Sheqeras se në Shqipëri çdo gjë është e hidhur e me kripë, sepse “po të hapeshin kutitë, nuk do të kishte përmbytje”. Dielli dhe festimet e Ditës së Verës i bënë shumë keq njeriut të destabilizuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.971Z

Zgjedhje me kallash dhe atentate ne Partine Siçiliste te don Edvin Kristaq Rames!

Nga Sali Berisha Sot mediat njoftuan atentatin ndaj biznismeiti te radhes, por kesaj radhe me nje sfond mafioz elektoral brenda Partise Siçiliste te Shqiperise, me kryetar te perjetepshem dhe te pazgjedhshem, don Edvin Kristaq Ramen. Sherri midis viktimes, biznesmen i druve te zjarrit dhe agresor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama