Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Kristaq +Urrejtja

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.408Z

Akt terrorist mbi studentët, Rama po përdor ./Video

Ish- kryeministri Sali Berisha shprehet se pas përplasjes fizike të ndodhur sot mes grupeve të ngujuar tek Juridiku, fshihet dora e Edi Ramës. Sipas tij Rama po përdor të rinjtë e FRESH  si mish për top, për të mbyllur protestën e studentëve dhe bojkotin e tyre që vazhdon prej disa jav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.710Z

Mëhilli: PS po rikthehet në Partinë e Punës

Partia Demokratike reagoi sot pas djegies së flamurit të NATO-s gjatë ditës së djeshme nga disa protestuar socialist, duke vlerësuar se ky ishte një akt i turpshëm. "Dje në protestën e Edvin Kristaq Ramës, Ilir Xhelil Gjonit, Ilir Hamit Beqes, Enkelejda Hamdi Shamkut, Gramoz Rucit dhe pi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.710Z

Djegia e flamurit të NATO-s nga militantët e PS, PD: Akti i turpshëm e i dënueshëm Zëdhënsja e Partisë Demokratike, Erla Mëhilli

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Erla Mëhilli, deklaroi se “dje në protestën e Edvin Kristaq Ramës, Ilir Xhelil Gjonit, Ilir Hamit Beqes, Enkelejda Hamdi Shamkut, Gramoz Rucit dhe pinjollëve të tjerë të bllokut , militant të Partisë Socialiste shkelmuan dhe i vunë flakën flamurit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.719Z

PD dhe LSI dënojnë aktin e turpshëm të djegies së flamurit të NATO-s: Për shqiptarët janë kohërat e lirisë, ato të bllokmenëve kanë përfunduar në koshin e plehrave të historisë

“Pinjollët e bllokut po kthejnë PS-në në identitetin e saj të PPSH-së, duke u konfirmuar si turpi i kombit”Partia Demokratike ka reaguar sot zyrtarisht, duke denoncuar veprimin e papërgjegjshëm të Partisë Socialiste, të djegies së flamurit të NATO-s gjatë protestës së dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.748Z

Xhamia e Madhe, Berisha:Protestapër të ndaluar bllokimin e Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për projektin e Xhamisë së Madhe të Tiranës. Në një shkrim në rrjetin social Facebook Berisha shkruan se në këto 300 ditë të qeverisjes së Ramës nuk është vënë asnjë tullë për Xhamnë e Madhe.“Ndërkohë neo-bllokmeni Edvin Kristaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.726Z

PD: Djegia e flamurit të NATO-s, akt i turpshëm

Partia Demokratike ka reaguar pas skandalit t ndodhur gjat dits s dyt t protests s opozits, ku sht djegur flamuri i NATO-s. “Dje n protestn e Edvin Kristaq Rams, Ilir Xhelil Gjonit, Ilir Hamit Beqes, Enkelejda Hamdi Shamkut, Gramoz Rucit dhe pinjollve t tjer t bllokut, mili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.677Z

Edi Rama dhe urrejtja ndaj komunizmit

Redi Gjuzi Sa herë që diskutohet për ligjin e dosjeve, aq herë gjenden artifica për t’i devijuar, zbutur, mbuluar dhe nganjëherë edhe justifikuar krimet e komunizmit. Në Shqipërinë e 18 viteve pluralizëm gjithçka është normale, për sa kohë në tavolinat e Kuvendit ul

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama