Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
Efektivi i FNSH-së tenton të përdhunojë studenten, arrestohet
  • 2019-02-12

Efektivi i FNSH-së tenton të përdhunojë studenten, arrestohet

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim të bërë në Facebook, shprehet se një polic i FNSH në Shkodër, është arrestuar pasi ka tentuar të përdhunojë një studente, si dhe ka ngacmuar edhe një pedagoge. Në një mesazh denoncues i ardhur nga qytetari dixhital, thuhet se kanë ndërh

Akt terrorist mbi studentët, Rama po përdor ./Video
  • 2019-01-29

Akt terrorist mbi studentët, Rama po përdor ./Video

Ish- kryeministri Sali Berisha shprehet se pas përplasjes fizike të ndodhur sot mes grupeve të ngujuar tek Juridiku, fshihet dora e Edi Ramës. Sipas tij Rama po përdor të rinjtë e FRESH  si mish për top, për të mbyllur protestën e studentëve dhe bojkotin e tyre që vazhdon prej disa jav

Berisha mbron gjyqtarët e shkarkuar: Gjueti shtrigash ndaj veriorëve!
  • 2018-07-18

Berisha mbron gjyqtarët e shkarkuar: Gjueti shtrigash ndaj veriorëve!

Shkarkimi nga detyra i dy anëtarëve të Gjykatës së Lartë, Tom Ndreca dhe Admir Thanza, për ish-kryeministrin Sali Berisha vjen nga Kryeministri Edi Rama. Përmes një statusi në Facebook, Berisha thekson se qëllimi i Ramës është hakmarrja dhe gjuetia e shtrigave ndaj shqiptarëve me orig

Rrjedhja e informacionit, Berisha: Terror ndaj punonjësve të SHISH
  • 2018-06-29

Rrjedhja e informacionit, Berisha: Terror ndaj punonjësve të SHISH

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se prej tre ditësh, me urdhër të kreut të Qeverisë Edi Rama, po ushtrohet terror ndaj punonjësve të SHISH. Sipas Berishës, kjo gjë po ndodh, pasi ata dyshojnë se punonjësit e SHISH nxorrën emrin e deputetit socialist Taulant Balla si garantues i

Berisha: Trajtim çnjerëzor i protestuesve, kjo ska ndodhur as në diktaturë
  • 2018-04-02

Berisha: Trajtim çnjerëzor i protestuesve, kjo ska ndodhur as në diktaturë

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në Facebook, ka denoncuar trajtimin çnjerëzor që sipas tij po u bëhet 23 të arrestuarve të protestës së Rrugës së Kombit. Berisha shkruan se urdhër-arrestet për protestuesit nuk janë lëshuar nga prokuroria, por janë plotësuar

No Pic available
  • 2017-08-27

Berisha komenton ministrat e qeverisë së Noriegës e mesazhin pas Ruçit

Ish kryeministri Sali Berisha nuk mund të mos rrinte pa komentuar kabinetin e ri qeveritar por dhe emërimin e Gramoz Ruçit në postin e krytarit të Parlamentit. Postimi i pare  Qeveria e Norieges si lukuni e tepsise, bije e krimit, vjedhjes dhe kleptokracise! Te dashur miq, Noriega sot njof

Qytetari dixhital i kërkon të kthehet në krye të PD, ja si përgjigjet Berisha
  • 2017-05-30

Qytetari dixhital i kërkon të kthehet në krye të PD, ja si përgjigjet Berisha

Në kulmin e debateve në Partinë Demokratike mbi listat e kandidatëve dhe zërat e vazhdueshëm për një rikthim në krye të PD-së të liderit të saj historik Sali Berisha, ky i fundit ka shuar çdo spekulim. Berisha ka publikuar në faqen e tij në fb denoncimin e një qytetari dixhital të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama