Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Total: 666
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.760Z

Halimi U vertetuan akuza ndaj Edvin Rames

15/09/2010Deshmia e Tartarit reagon PD-ja Nje dite pas deshmise se biznesmenit Arian Tartari ne prokurori ka reaguar menjehere Partia Demokratike e cila deshmine e tij e cilesoi nje rikonfirmim te akuzave te saj ndaj kryebashkiakut Edi Rama. Ne prokurorine e Tiranes u rikonfirmua per here te dyte se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.537Z

Berisha: Larg kthetrat e zeza te Edvin Kristaq Rames nga Himara!

Nga Sali Berisha Per 45 vjet me radhe Enveri dhe daje Koleka iu moren pronat dhe persektuan himariotet e keq se te gjithe pushtuesit e vendit. Perseri sot nip Koleka, qe fsheh origjinen e tij stergjyshore, lopçar dhe derrar medites ne familjen Bello te Mbreshtanit rreze Shpiragut, kerkon t'u mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.734Z

Per shefin e bumceve dhe gazeten e Edvin Rames

Shekulli i dates 11 shkurt e paska trembur pushtetin. Publikimi i nje detaji te vogel por shume te rendesishem qe hedh drite mbi te verteten e 21 janarit shkaktoi reagime madje dhe nje konference kercenuese te PD-se dje. Ne kete vend ku i eshte shpallur lufte logjikes humane ku per hir te pushtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.952Z

Berisha publikon emailin: Pjesemarrje e detyruar e akademikeve ne llogoren e rradhes te Edvin Kristaq Rames!

Te dashur miq, ne llogorene e perditshme kakofonike te Edvin Kristaq Rames, pjesemarrja e punonjesve eshte e detyruar dhe kjo jo vetem per punonjesit e thjeshte por edhe per akademiket dhe profesuren e institucioneve akademike universitare. Keshtu, neser Rama ka vendosur qe me 75 minuteshin e llogo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.575Z

PD Rikonfirmohen akuzat ndaj Rames

Deputeti demokrat Eduart Halimi deklaron se akuzat ndaj Edi Rames per abuzime me lejet e ndertimit u rikonfirmuan ne prokurori me deshmite e biznesmenit Tartari. Dje ne prokurorine e Tiranes u rikonfirmua per here te dyte se Edvin Kristaq Rama apo mister 20 nepermjet Leprit te tij partner esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.709Z

PD Halimi skema qe i siguron Rames 20-perqindeshin

Deputeti i Partise Demokratike Eduard Halimi deklaroi dje ne pergjigje te akuzave te adresuara drejt tij te nje dite me pare nga eksponentet e PS-se se aferat korruptive dhe shkeljet e renda te ligjit nga kryetari i Bashkise Tirane Edi Rama nuk fshihen dot nga shpifjet dhe trilli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.455Z

Bregu padi Rames ne gjykate per shpifje

Reagimi Ministrja e Integrimit paditi ne gjykate kreun e Partise Socialiste Edi Rama per shpifje ne lidhje me akuzat per perfshirjen e saj dhe te familjareve ne pastrimin e parave per familjen Prudentino si dhe per fshehje te pasurise. Bregu tha se mbante pergjegjesi ligjore vetem per bashkeshortin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama