Rezultate te kerkimit per termin: +Edvini

Meta: total 1000 / total_found 1746 / time 0.001 / keyword[0] edvini / docs[0] 1746 / hits[0] 2707 /
Akt terrorist mbi studentët, Rama po përdor ./Video
  • 2019-01-29

Akt terrorist mbi studentët, Rama po përdor ./Video

Ish- kryeministri Sali Berisha shprehet se pas përplasjes fizike të ndodhur sot mes grupeve të ngujuar tek Juridiku, fshihet dora e Edi Ramës. Sipas tij Rama po përdor të rinjtë e FRESH  si mish për top, për të mbyllur protestën e studentëve dhe bojkotin e tyre që vazhdon prej disa jav

Holanda kundër negociatave, Paloka: Faji i Ramës, uli çmimin e kanabisit
  • 2018-06-22

Holanda kundër negociatave, Paloka: Faji i Ramës, uli çmimin e kanabisit

Një ditë më parë parlamenti i Holandës me 125 vota kundër vendosi të mos miratojë hapjen e negociatave me Shqipërinë. Sipas tyre Shqipëria nuk ka plotësuar kushtet që ishin vënë nga BE duke nisur nga lufta ndaj krimit të organizuar dhe drogës. Por pas këtij vendimi vjen edhe reagim

PD, Paloka: Rama përdoret nga krimi!
  • 2018-06-01

PD, Paloka: Rama përdoret nga krimi!

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka shpreh shqetësimin e tij lidhur me situatën e krijuar nga ngatërrimi i krimit në politikë, duke theksuar se ajo që po ndodh sot është e paprecedentë. Dhe siç thotë Paloka, Rama është fatkeqësia e këtij vendi. Fatkeqesia qe i ka rene ketij

No Pic available
  • 2017-12-08

Denoncimi/ Edvini me nipin e Myslym Pezës u vjedhin tokat pronarëve në Dhermi

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha vijon sërish me akuza në drejtim të pasardhësit të tij Edi Rama, ndërsa sulmi këtë herë është zhvendosur në Dhërmi. Berisha ka publikuar në faqen e tij të Facebook-ut një mesazh të një pronari dixhital, ku ky i fundit thekson se Rama bash

Rama në Kamzë, Berisha: Banorët meritojnë dëmshpërblim
  • 2017-12-02

Rama në Kamzë, Berisha: Banorët meritojnë dëmshpërblim

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në Facebook për vizitën e Kryeministri Edi Rama në zonat e përmbytura në Kamëz dhe takimin me kryebashkiakun e PD, Xhelal Mziu. Sipas Berishës, Edi Rama lëpiu atje ky pështyu për 24 orë. Ish-kryeministri shkruan se Rama pas gjithë sulmeve dhe sha

Xhaxhi Berti
  • 2017-09-21

Xhaxhi Berti

Anisa Markarian Kjo fotografi më është veçanërisht e shtrenjtë. Është kujtimi i fundit me xhaxhi Bertin. Në krahun e djathtë kam tezen e vogël, Aristea MIMA. Edvini, që në ato vite studjonte në Amerikë, është dyfish i pranishëm, tek muri dhe tek bufeja. Një foto e shkrepur në apa

Vokshi akuzon Ramën: Vodhe sot 100 mln euro për të blerë vota
  • 2017-04-04

Vokshi akuzon Ramën: Vodhe sot 100 mln euro për të blerë vota

Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka  vijuar edhe sot akuzat për korrupsion ndaj kryeministrit Edi Rama në sektorin e shëndetësisë. Sipas saj, Rama u kthye sot në QSUT për të mbyllur pazarin e 100 milion eurove që i dha mikut të tij Ilir Rrapaj për sterilizimin e pajisjeve k