Rezultate te kerkimit per termin: +Edvinit

Total: 1922
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.658Z

Trimërimi i Edvinit

Problemi më i madh i opozitës sot, është halli për shndërrimin e situatës së pasGërdecit në një megaminë sociale dhe politike, që do të mundej të përshpejtonte dhe intensifikonte me shpërthim gjëmues aksionin e saj politik sipas stilit “duke parë dhe duke bërë...”, pa pasur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.235Z

Berisha: Ervini i veshi Edvinit brekët e Shukriut

Sali Berisha ka ironzuar lidhur me deklaratën e Elvis Roshit se do të vazhdojë ta drejtojë bashkinë e Kavajës. Në një foto ku Rama duket me Roshin dhe me kryetarin e PS të Kavajës, mbi të cilin rëndojnë gjithashtu akuza, Berisha shkruan: "Me doreheqjen e doreheqjes, Ervini i mbathi E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.191Z

Njëpërdorimëshi Saikeq Tahiri, merr përsipër gjobën e Edvinit

Kryesocialisti është duke i atashuar vetes një nga përgjegjësitë më të mëdha, bllokimin e integrimit të venditNjë nga deputetët e rinj të Partisë Socialiste, i cili nuk gëzon as prestigjin dhe as përvojën e një ligjvënësi përfaqësues të elektoratit, Saimir Tahiri, reagoi dje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.305Z

Turpi i familjes partiake të Edvinit

Nuk kishte gjë më të turpshme se të shihje liderin e një partie historike në Shqipëri (pavarësisht se historinë e ka shkruar 99 përqind të rasteve për keq) që të bënte përpjekje të stërmundimshme për të shmangur çdo lloj daljeje publike, përkujtimi e krenimi për përvjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.499Z

Zbulimi - Valentina Leskaj i kërkoi leje Edvinit që të braktisë parlamentin

Përfundon procesi i shndërrimit të grupit parlamentar të PS-së në një gumbull kamikazësh, të cilët u përgjigjen interesave private të Edvinit. Dje Valentina Leskaj, si deputete jodixhitale ka nisur gabimisht SMS-në që duhej t’i shkonte Edvinit, të cilit i kërkohet leje që të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.145Z

Jeta e Edvinit, e mbushur me shpërthime Gërdeci

Stacionet e jetës së Edvinit janë të mbushura me shpërthime shkatërrimtare. Ai e ka çuar jetën përmes skandaleve në Institutin e Arteve, ekipin e Dinamos, në prishjen e familjes, krijimin e shoqërive të pazakonta, emigracionin që turpëroi diasporën e Parisit, kthimin plot ylber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.401Z

Përpëlitjet e Edvinit para pensionit politik

Edhe pasi ka dalë nga zyra e presidentit të republikës, Edvini s’ka mundur të angazhohet për zbatimin e kushtetutës dhe të Kodit Zgjedhor, por ka vijuar përpëlitjet mediatike, që synojnë izolimin e oponentëve brenda partisë, por edhe zgjatjen, me sa mundësi të ketë, të pension

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama