Rezultate te kerkimit per termin: +Egin +Ceka

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] egin / docs[0] 240 / hits[0] 497 / keyword[1] ceka / docs[1] 2560 / hits[1] 5959 /
No Pic available
  • 2015-12-14

Ja pasuria dhe pronat e ambasadorëve shqiptarë

Zbardhen deklaratat e pasurive të ambasadorëve të emëruar rishtas, por edhe të atyre që vijojnë të mbajnë detyrën që nga koha kur në pushtet ishte e djathta. Në deklaratat e dorëzuara në Inspektoratin e Lartë të Deklarimit, Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesit para n

Deklarimi/ Ja pasuria e diplomatëve shqiptarë
  • 2015-12-14

Deklarimi/ Ja pasuria e diplomatëve shqiptarë

Në deklaratat e dorëzuara në Inspektoratin e Lartë të Deklarimit, Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesit para nisjes së detyrës, të ambasadorëve që përfaqësojnë Shqipërinë në Izrael, Maqedoni, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por edhe në Rusi, renditen pasuritë e

Zbulohen milionat, ja pasuria dhe pronat e diplomatëve shqiptarë
  • 2015-12-14

Zbulohen milionat, ja pasuria dhe pronat e diplomatëve shqiptarë

Zbardhen deklaratat e pasurive të ambasadorëve të emëruar rishtas, por edhe të atyre që vijojnë të mbajnë detyrën që nga koha kur në pushtet ishte e djathta. Bardhyl Canaj, ambasador ne Izrael/ Faber, ambasadore ne SHBA Në deklaratat e dorëzuara në Inspektoratin e Lartë të Deklarim

Mbi 90 intelektualë të huaj iniciativë për hapjen e dosjeve
  • 2015-01-26

Mbi 90 intelektualë të huaj iniciativë për hapjen e dosjeve

Tiranë - Rreth 100 intelektualë të huaj dhe shqiptarë kanë nënshkruar një peticion për hapjen e dosjeve në Shqipëri dhe më pas procesin e lustracionit, dmth largimit nga postet publike të ish-bashkëpunëtorëve të Sigurimit të Shtetit. Letra drejtuar Parlamentit të Shqipërisë u sh

No Pic available
  • 2014-07-28

Zbardhet pasuria e 25 ambasadorëve shqiptarë jashtë vendit, kush kryeson listën

TIRANE- Llogari bankare, shtëpi, troje, por edhe kre di bankare kanë ambasadorët tanë jashtë vendit. Jo të gjithë në fakt rrojnë vetëm me pagën që marrin nga puna e tyre si diplomatë. “Gazeta Shqiptare” sjell sot, pasuritë e pjesës tjetër të diplomatëve, që nuk është

Ja pasuria e diplomatëve shqiptarë jashtë vendit
  • 2014-07-28

Ja pasuria e diplomatëve shqiptarë jashtë vendit

25 diplomatë shqiptarë jashtë vendit janë të detyruar të zbardhin vit pas viti pasuritë e tyre pranë ILDKP-së. GSH ka vijuar edhe sot me publikimin e pasurive  të tyre. Ambasadori ynë në Kroaci, Pëllumb Qazimi rezulton të ketë rreth 9 llogari bankare për vitin e fundit të deklar

No Pic available
  • 2014-07-28

Zbardhet pasuria e ambasadorëve shqiptarë jashtë vendit, kush kryeson listën

TIRANE-  Llogari bankare, shtëpi, troje, por edhe kredi bankare kanë ambasadorët tanë jashtë vendit. Jo të gjithë në fakt rrojnë vetëm me pagën që marrin nga puna e tyre si diplomatë. “Gazeta Shqiptare” sjell sot, pasuritë e pjesës tjetër të diplomatëve, që nuk ësht