Rezultate te kerkimit per termin: +Ejakulacioni

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] ejakulacioni / docs[0] 9 / hits[0] 13 /
Seksi cila eshte kohezgjatja ideale
  • 2013-11-26

Seksi cila eshte kohezgjatja ideale

pTe gjithe ne te pakten nje here te vetme kemi pyetur veten se sa duhet te zgjase nje raport seksual per te qene i kenaqshem Nese do te mbeshtetemi te filmografia e forte nuk do te mjaftonte as edhe nje ore Por e dime te gjithe se nje maratone seksi nuk na pelqen dhe nuk na sherben Per tiu pergjigju

Seksi: Kohëzgjatja ideale, 13 minuta
  • 2013-11-26

Seksi: Kohëzgjatja ideale, 13 minuta

Studiuesit e terapive seksuale kanë zbuluar së fundmi se kohëzgjatja ideale e një raporti intim është 13 minuta. Por ata theksojnë se më e rëndësishme se kjo e dhënë është cilësia e kënaqësisë Të gjithë ne, të paktën një herë të vetme, kemi pyetur veten se: Sa duhet të

No Pic available
  • 2012-03-05

1/3 e meshkujveejakulojne para kohe

Ejakulacion i parakohshem ndodh atehere kur mashkulli gjate aktit seksual ejakulon perpara sec do te deshironte ai dhe partnerja e tij. Per sa kohe ndodh shume rralle nuk duhet te perbeje problem. Nese ndodh rregullisht dhe perpara se te filloje kontakti seksual apo direkt sa ka filluar atehere me t

No Pic available
  • 2009-08-19

Kohezgjatja ideale e seksit

Ekspert e "Sexual Medicine" kane dale ne perfundimin se midis 7 dhe 13 minutash, eshte kohezgjatja ideale Kush nuk e ka kerkuar qe nje raport seksual te zgjase me shume per te qene me bukur? Te pakten shtate minuta. Kjo eshte koha ideale per nje raport seksual sipas disa studiuesve amerikane, por mo

No Pic available
  • 2008-09-15

Gratë, tre rregullat e arta

  Shumë nga vështirësitë dhe problemet e jetës sonë seksuale mund të evitohen, po qe se gjatë marrëdhënies seksuale zbatoni tre rregulla të thjeshta, të cilat në emisionet e mia i kam quajtur “të arta”. 1- Damat “kalojnë përpara” Kjo do të thotë q

No Pic available
  • 2008-09-08

Dua të kem një fëmijë...

SHËNIM I REDAKTORIT -Materiali i mëposhtëm nga Dr.Adem Harxhi është vijim i përgjigjes së pyetjes së një lexueseje nga Pogradeci, teksti i SMS, i së cilës në numrin tonë 06920 61489, ishte: “Jam e martuar dhe kemi 1 vit e gjysmë që tentojmë për një bebe pa pasur rezultat.

No Pic available
  • 2008-07-04

15 mënyra për të jetuar më gjatë

Autori i Lajmit: red.-Flini me orar të zgjatur Ky është një faktor i cili nuk duhet nënvlerësuar aspak. Gjumi nën 7 orë mund ta reduktojë jetën në mënyrë të dallueshme nga ata persona që zbatojnë një orar të pranuar gjumi. Studimet kanë treguar se personat që flenë më pak se t