Rezultate te kerkimit per termin: +Ekaterina +Ivanova

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.607Z

Arrestohet kitarristi i Rolling Stones, dhunoi te dashuren

Telashe per kitarristin e grupit Rolling Stones, Ronnie Wood. 61 vjecari ka dhunuar te dashuren e tij, Ekaterina Ivanova dhe kjo i ka kushtuar disa ore ne qeli. Ngjarja ka ndodhur ne daten 2 dhjetor, ku muzikanti dhunoi fizikisht te dashuren 21 vjecare ne shtepine e tij. Denoncimin ne pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.344Z

Arrestohet Ron Wood, grindet me parteren

Kitaristi i Rolling Stones, Ron Wood eshte dhe me pas eshte lene i lire nga policia e Claygate, ne Britanine e Madhe. 62-vjecari dyshohet se ka ushtruar dhune ndaj partneres aktuale, Ekaterina Ivanova, 20 vjec.Wood, eshte divorcuar nga gruaja e tij. Jo, pas 24 vjet martese. Shkak per kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Prralla pr princeshn dhe dreqin

Ish e dashura e Ronnie Wood, Ekaterina Ivanova i ka thn medieve se prralla e dashuris me kitaristin e Rolling Stones ishte sikurse ajo e Princeshs se bukur me dreqin. Ekaterina (21) ka thyer heshtjen pasi sht ndar nga kitaristi i Rolling Stones (65). Ai ishte arrestuar dhe sht mbajtur n polici n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.283Z

Arrestohet pasi grindet me partneren

Ron Wood, kitaristi i Rolling Stones sht arrestuar por m pas sht liruar nga policia n Britani pasi ishte grindur me t dashurn e tij. Dyshohet se instrumentisti kadhun mbi partneren e tij aktuale, modeln, Ekaterina Ivanova. Wood ishte divorcuar nga gruaja e tij pas 24 vjet martese, ndrkaq si shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.605Z

Ronnie pranon fajësinë

Anëtari i Rolling Stones, Ronnie Wood, pasi ka marrë një vërejtje nga policia, ka pranuar se ka sulmuar të dashurën e tij ruse në rrugë. Ylli i rokut (62) ishte arrestuar pasi kishte goditur Ekaterina Ivanova (21) dhe është përpjekur për ta ngulfatur në një rrugë Anglisë. Këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.524Z

Britani, Pam dhe Gaza ndoshta ne Big Brother

Pritje e madhe per “Big Brother VIP” ne Britanine e Madhe ku sipas disa zerave, pritet qe te kete pjesemarres vertet interesante. Bastevenesit mendojne se nje prej emrave te mundshem eshte Pamela Anderson por edhe Paul Gascoigne. Nje tjeter emer interesant eshte edhe ish futbo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.551Z

Kryeministri i Kosovës Thaçi në Bullgari

Me ftesë të kryeministrit të Bullgarisë, Bojko Borisov, kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Sofje. Siç bën të ditur kabineti i zotit Thaçi, ky i fundit do të zh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama