Rezultate te kerkimit per termin: +Ekipin +Kombtar

Total: 8
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.408Z

Kampionati i basketbollit, Berisha uron ekipin kombëtar

Kryeministri Sali Berisha priti dje n mesdit ekipin kombtar t basketbollit t meshkujve n prag t ndeshjes pr eliminatoret e kampionatit evropian t basketbollit. Kryeministri i uroi suksese ekipit ton kombtar pr ndeshjen e par me shpresn se ajo do t jet nj fillim i mir pr garn n va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.746Z

Zgjedhjet n PD/ Kuvendi Kombtar mblidhet n Qershor, shkrihen postet e sekretarve

Partia Demokratike do t zhvilloj Kuvendin Kombtar pr zgjedhjen e strukturave drejtuese n muajin Qershor. Burime nga partia m e madhe e opozits shprehen pr “TEMA se n baz t nj udhzimi t Kryetarit Lulzim Basha sht vendosur mbajtja e Kuvendit Kombtar, i cili do t zgjedh edhe Kshillin Kombtar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.396Z

Zhvillohet në Vlorë Kampionati Kombëtar i Mundjes

Federata Shqiptare e Mundjes ka zhvilluar n Vlor t dieln Kampionatin Kombtar pr moshat n stilin e lir dhe klasik. N kt aktivtet morn pjes 12 ekipe. Titullin kampion pr t rinjt e fitoi Flamurtari, pr paratrinjt Tirana dhe shkollort Prparimi i Kuksit. Federata vendosi edhe ekipin kombtar q do t marr p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Shkëlqen 17-vjeçari Angjeli: 5 gara, 5 rekorde kombëtare

Not Prfundon Kupa e Republiks n Not. Rikthim n epokn e Aleksandr Kondos Sporti i notit na kthen tek emocionet q prcillnim gati 30 vite m par nga sporti i peshngritjes. Ai q bri epok n peshngritje ishte Aleksandr Kondo. E fillonte garn me rekord kombtar dhe e mbaronte po me rekord kombtar. Tashm ato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.790Z

Përse e duan gjermanët kombëtaren e tyre

Gjermania mbrriti deri n 1/8 e finaleve t Kampionatit Botror. E papritura nuk sht dhe aq shum suksesi politik, por perceptimi i ekipit. Ajo q sjell ai sht e reja. T jemi t sinqert: Edhe pr futbollin sht humbje. M par, n mesjetn e futbollit, pra deri n vitin 2006, ekipet gjermane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.298Z

Klodian Duro: Nuk do ta kemi te lehte

Nga Arben Shemili Sot ne stadimuin kombetar "Qemal Stafa" do te zhvillohet takimi eliminator midis Shqiperise dhe Bjellorusise. Keto dite te grumbullimit, kemi paraqitur intervista me disa nga lojtaret me te mire te saj. Sot kemi zgjedhur te intervistojme lojtarin me te mire te kampionatit shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Cana, qendrmbrojts

Kapiteni i Sunderlandit, Lorik Cana ka thn se sht i gatshm pr t luajtur n pozitn e qendrmbrojtsit n ndeshjen e radhs q ekipi i tij e luan n shtpi ndaj Portsmuthit t shtunn. Menaxheri i Sunderlandit, Stave Bruce, pr ndeshjen e radhs nuk do t mund t llogarit n shum lojtar t repartit defanziv, me ras

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama