Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspertt

Meta: total 283 / total_found 283 / time 0.000 / keyword[0] ekspertt / docs[0] 283 / hits[0] 360 /
Produktet toksike që po helmojn fëmijët tanë
  • 2017-02-02

Produktet toksike që po helmojn fëmijët tanë

Ne jetojm n nj shoqri t orientuar drejt konsumit, q na shtyn t blejm produkte pr t cilat nuk kemi nevoj, shumica e t cilave jan t mbushura me kimikate t rrezikshme. Njerzimi sht vazhdimisht i ekspozuar ndaj toksinave, t cilat pr fat t keq jan t fshehura mir n t gjitha produktet ushqimore, mjeksore,

Një apel për deputetët e PD nga një demokrat: Votoni reformn pr Shqiprin, jo pr Salinë. Mos mbroni krimet e tij
  • 2016-07-19

Një apel për deputetët e PD nga një demokrat: Votoni reformn pr Shqiprin, jo pr Salinë. Mos mbroni krimet e tij

Nga Zef Brozi Me 21 Korrik cdo deputet i Mazhorancs dhe Opozits dhe gjith Parlamenti i Shqipris ka shansin e madh t dshmoj me votn e vet Pro Projektit t Reforms pr Drejtsin se e do Shqiprin, se sht pr pranimin e Shqipris n Bashkimin Europian, se sht pr forcimin e marrdhnieve me Amerikn dhe Europn

Bojkoti PD Mandatet deri ne mars
  • 2014-12-07

Bojkoti PD Mandatet deri ne mars

e Diele 7 Dhjetor 20141135 am p classwp-caption-textDeputetet e PD-se ne prezantimin e amendamentevebrbrPartia Demokratike vlereson se mandatet e deputeteve te saj nuk digjen perpara mesit te marsit te vitit te ardhshembr Prej 10 korrikut demokratet nisen bojkotin e Kuvendit

No Pic available
  • 2014-05-16

33 punonjës policie përfundojne kursin e lidershipit organizuar në bashkëpunim me OSBE

Tiranë- 33 punonjs t Policis s Shtetit, t nivelit t par dhe t mesm drejtues, kan prfunduar me sukses nj program trajnues 4 javor Pr aftsit drejtuese dhe menaxheriale t Lidershipit, organizuar nga Policia e Shtetit n bashkpunim me Prezencn e OSBE-s n Shqipri, me synim rritjen e standardeve profesion

No Pic available
  • 2012-03-04

Komisioni i VeneciasNisni reformen zgjedhore

TIRANE- “Komisionin parlamentar i reforms zgjedhore nuk ka pse t pres opinionin e Komisionit t Venecias dhe ODIHR. Puna mund t nis menjher.” Ky sht mesazhi q Sekretari i Komisionit t Venecias, Thomas Marker, n emr t delegacit t ekspertve t Komisionit t Venecias dhe OSBE/ ODIHR i prcjell

No Pic available
  • 2010-09-02

Gjata: Komisionit të Venecias mund ti drejtohet vetëm Topalli

Ish-kreu i Gjykats Kushtetuese Ish-kryetari i Gjykats Kushtetuese, Rustem Gjata, thot se Kryetarja e Kuvendit ka atributin e vetm pr t dorzuar krkesn pr flett e votimit. Gjata sqaron se mungesa e besimit n Gjykatn Kushtetuese do t habis ekspertt ndrkombtar, duke rrezikuar n kt mnyr marrjen n konsid

No Pic available
  • 2010-09-02

Incident në Lazarat, fshati rrëmben armët

Atentati i dshtuar ndaj nj t riu rikthen “shiun” e plumbave mbi Gjirokastr. Policia hesht Plumba makins s nj lazaratasi. Fshati i famshm rrmben prsri armt. Incidenti ka ndodhur mbrmjen e s marts, rreth ors 21:35, kur nga nj makin me targa t huaja sht qlluar me arm zjarri mbi nj makin q n