Rezultate te kerkimit per termin: +Eksperti

Total: 5584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.501Z

Eksperti amerikan: Trebicka vdiq nga aksidenti

Eksperti amerikan qe keqyri makinen dhe vendin ku vdiq Kosta Trebicka konkludon se makina e viktimes ka pesuar aksident. Konkluzionet e hetimit te tij, eksperti Kevin Teter ia dergoi prokurores se pergjithshme Ina Rama. Sipas burimeve te besueshme te Top Channel, eksperti Teter ka rindertuar me sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.697Z

Eksperti amerikan “viziton” Voskopojën

Eksperti amerikan, Kevin Teeter, udhëtoi dje drejt Voskopojës. Ai mbërriti dje nga Virxhinia e SHBA-ve për të marrë pjesë në hetimin e vdekjes së biznesmenit Kosta Trebicka më 12 shtator të këtij viti. I shoqëruar nga një koleg të tij ekspert, nga një koleg i pranishëm që në dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.718Z

Eksperti britanik: Si bëhet reforma parlamentare

Komisioni per reformen parlamentare Dokumenti konfidencial, 9 sugjerimet e ekspertit për Reformën Parlamentare. Larkin: Të shihet mundësia edhe për shumicë të cilësuar. Eksperti ndërkombëtar, Phil Larkin, propozon vendosjen e votimit të fshehtë dhe me shumicë të cilësuar për emërim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.470Z

Eksperti i Brukselit monitoron Parlamentin

Komisioneri Europian monitoron edhe Parlamentin. Eksperti i ardhur prej disa ditesh nga Brukseli, Bert Kuby, ka qene prezent ne seancen plenare te se enjtes, ku u votuan tre anetaret e Gjykates Kushtetuese te dekretuar nga Presidenti Topi. Zyrtari i Bashkimit Europian, i shoqeruar edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.198Z

Mbërrin eksperti amerikan për “21 janarin”

Mbërrin eksperti i parë amerikan në Tiranë. Lajmi konfirmohet për “Ora News”, ndërsa eksperti do të ndihmojë Prokurorinë në hetimin e ngjarjeve të 21 janarit.   Ndërkaq, një ditë më parë, Prokurorja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.427Z

Videoja eksperti anglez jep vleresimin

Eksperti anglez i thirrur nga prokuroria për të kontrolluar videon Meta-Prifti ka dalë në përfundimin se ajo është e patrukuar. Sipas ekspertit anglez, audioja dhe videoja e materialit të dorëzuar nga ish-ministri i METE janë të pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.950Z

Eksperti i tretë: Vdekja e Trebickës ishte aksident

 Dashamir BiçakuMbërrin në Prokurorinë e Korçës raporti autoteknik i kryer nga eksperti i tretë i autorizuar nga Prokuroria e Përgjithshme për të hetuar aksidentin e Kosta Trebickës. Të premten pasdite rreth orës 14:00, dokumenti është dorëzuar në Prokurori nga eksp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama