Rezultate te kerkimit per termin: +Ekspozita +The +Deep

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Natyralistet bejne perpjekje per shpetimin e specieve te rrezikuara

Vime keshtu ne rubriken tone te perjaveshme Prirjet e Gjelbra.  Sot do tju njohim me punen e Qendres se Gjelber te Ballkanit per Shpetimin dhe Riprodhimin e Faunes me ekspoziten The Deep te Muzeut te Historise se Natyres ne Londer qe hedh drite mbi jeten ne thellesite e oqeaneve dhe perpjekjet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.744Z

Natyralistët bëjnë përpjekje për shpëtimin e specieve të rrezikuara

Qendra e Gjelbër e Ballkanit bashkëpunon për të mbrojtur natyrën e Bgadishullit të Ballkanit 200 kilometra n lindje t Sofjes, Qendra e Gjelbr e Ballkanit pr Shptimin dhe Riprodhimin e Fauns sht organizata joqeveritare m e madhe e Bullgaris pr mbrojtjen e natyrs, me 4000 anta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.240Z

TIFF mbyll ditët në kryeqytet, Turqia vlerësohet me çmimin e parë

Petrika GROSI Ka mbyllur të dielën ditët e zhvillimit të tij, në metropolin shqiptar, Festivali Ndërkombëtar i Filmit të Tiranës “TIFF ‘08” Gjithashtu, të dielën janë ndarë edhe çmimet nga juria ndërkombëtare për filmat më të mirë. Çmimin e madh të festivalit, “Tirana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.121Z

“Turizmi shqiptar”, përmes penelit të piktores Eneila Vevecka

Nga data 7-17 korrik ’08, në galerinë “Kodra” brenda mjediseve të godinës së re të Ministrisë së Turizmit, Kulturës Rinisë dhe Sporteve, do të qëndrojë e çelur për pubikun e kryeqytetit ekspozita “Turizmi shqiptar”, me 30 grafika në vaj të piktores së re të talentuar En

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama