Rezultate te kerkimit per termin: +Ekzekutimi

Meta: total 1000 / total_found 3729 / time 0.002 / keyword[0] ekzekutimi / docs[0] 3729 / hits[0] 5025 /
Vrasësi u kaloi policëve te këmbët, zbardhen detaje nga ekzekutimi i avokatit në Elbasan
  • 2019-04-07

Vrasësi u kaloi policëve te këmbët, zbardhen detaje nga ekzekutimi i avokatit në Elbasan

Detaje të tjera janë zbuluar nga vrasja mafioze e avokatit Ravik Gurra. Sipas burimeve nga Prokuroria e Krimeve të rënda, autori pasi kreu ekzekutimin, u largua në këmbë pikërisht pranë një patrulle policie që ndodhej shumë pranë lokalit. Pranë vendngjarjes, sipas burimeve, ndodheshin

Basha: Shteti ka gisht në vrasjet në Shkodër, bandat po hanë kokat e njëri-tjetrit
  • 2019-04-01

Basha: Shteti ka gisht në vrasjet në Shkodër, bandat po hanë kokat e njëri-tjetrit

Kryedemokrati Lulzim Basha ndodhet në Koplik, ku po zhvillon një takim me militantë të PD-së në këtë qytet. Basha kërkoi zbardhjen e vrasjeve në Shkodër, ku e fundit ishte ekzekutimi i dy vëllezërit në Shkodër, Astrit dhe Brahim Bilali. Bandat po hanë kokat e njëri-tjetrit kjo ësh

No Pic available
  • 2019-03-26

Një killer me pagesë vrau Nardin e Bujtinave, dëshmojnë bashkëpunëtorët

Policia e Shkodrës ka zbardhur detaj të reja nga ekzekutimi i biznesmenit 32-vjeçar, Ferdinand Polia, i njohur si pronar i një bujtine në fshatin turistik të Thethit. Sipas policisë 27-vjeçari me iniciale K.S, që është shpallur në kërkim, rezulton të jetë vrasës me pagesë. Ndërkoh

Autorët rrëfejnë krimin, snxjerin porositësin! Ja për sa euro u vra Jurgen Kurti
  • 2019-03-26

Autorët rrëfejnë krimin, snxjerin porositësin! Ja për sa euro u vra Jurgen Kurti

Pasditen e djeshme në kryeqytet janë arrestuar Elsi Levendi, Alesio Berberi dhe Olsi Qalliaj. Të tre janë miq me njëri-tjetrin dhe sipas Report TV edhe vrasës me pagesë, pasi nga porositësi i ekzekutimit të Jurgen Kurtit më datë 18 mars në zemër të Tiranës, dyshohet se janë paguar me

Kush janë vëllezërit që ndihmuan në vrasjen e Nardit të Bujtinave (FOTO)
  • 2019-03-26

Kush janë vëllezërit që ndihmuan në vrasjen e Nardit të Bujtinave (FOTO)

Ekzekutimi në pritë shumë pranë Urës së Mesit në Shkodër, i biznesmenit Ferdinand Polia, po shkon drejt zbardhjes së plotë nga Policia e Shkodrës, pasi tashmë janë arrestuar tre bashkëpunëtorë në krim dhe është identifikuar autori. Ai është shtetasi K.S., 27-vjeç që dyshohet t

Vrasja e avokatit të Shullazit/ Protestë në Elbasan, kolegët bojkotojnë gjyqet
  • 2019-03-25

Vrasja e avokatit të Shullazit/ Protestë në Elbasan, kolegët bojkotojnë gjyqet

Vrasja e Ravik Gurrës, avokatit të njohur që kishte mbrojtur në procese gjyqësore anëtarë të fisit Çapja nga Elbasani dhe Emiljano Shullazin, ka tronditur jo vetëm qytetin por edhe avokatët në mbarë vendin. Ekzekutimi i stilit mafioz ka bërë që Dhoma e Avokatisë së Shqipërisë të

No Pic available
  • 2019-03-23

Çpo ndodh? Nga menaxheri i VIP-ave te avokati i Shullazit, 4 vrasje në 1 javë

Ravik Gurra ishte personi i katër që është ekzekutuar në atentat mafioz në Shqipëri në një hapësirë kohe prej 1 jave. Avokati i Emiljano Shullazit dhe miku i familjes Çapja u qëllua nga një autor i maskuar në zemër të Elbasanit, duke shënuar një tjetër vrasje që tregon se situa