Rezultate te kerkimit per termin: +El +Classicos

Meta: total 33 / total_found 33 / time 0.000 / keyword[0] classicos / docs[0] 33 / hits[0] 35 /
9 pyetje për këtë foto të Real Madridit në dhomën e zhveshjes
  • 2016-04-04

9 pyetje për këtë foto të Real Madridit në dhomën e zhveshjes

Selfiet në dhomën e zhveshjes janë shpesh një ide tejet e keqe. Megjithatë mund të të falet kur e ke rigjallëruar sezonin, kur ke fituar ndehsjen më të rëndësishme në kampionat, i ke dhënë fund ecurisë prej 39 ndeshjesh pa humbje tërivalëve të tu dhe ke mundur ndoshta skuadrën m

Reali me një trajner të ri?
  • 2015-11-22

Reali me një trajner të ri?

Para El Classicos" përflitej se Zinedin Zidane mund të marrë vendin e Rafa Benitezit, në rast të një disfate në derbi, ndaj ndoshta këto zëra e kanështyrë ish­yllin e Barcelonës, Rivaldo, të shkruajë diçka të

Legjenda: Zinedine Zidane trajner i ri i Realit
  • 2015-11-21

Legjenda: Zinedine Zidane trajner i ri i Realit

Legjenda e futbollit botëror, braziliani Rivaldo, ka bërë një postim “bombë” në llogarinë e tij në Instagram pas ndeshjes Real Madrid – Barcelonë. Ish fituesi i Kupës së Botës, ka uruar Barcelonën për fitoren e m

Barcelona zgjidh dilemën e fituesit, shënon edhe golin e tretë (Video)
  • 2015-11-21

Barcelona zgjidh dilemën e fituesit, shënon edhe golin e tretë (Video)

Barcelona duket se ka zgjidhur e fituesit të El Classicos, duke shënuar edhe golin e tretë për 0:3. Ishte Andres Iniesta, që në minutën e 54’, shënoi një gol të bukur. https:// AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};

Dy ditë para El Classicos, bëhen bashkë Messi, Suarez dhe Neymar (Foto)
  • 2015-11-19

Dy ditë para El Classicos, bëhen bashkë Messi, Suarez dhe Neymar (Foto)

Vëmendja e gjithë futbolldashësve këtë javë, do të jetë në Spanjë, ku në Santiago Bernabeu do të takohen Real Madridi dhe Barcelona. Të dy skuadrat janë në përgatitje të kësaj ndeshje, që konsiderohet si m

Ja sa janë në gjendje të paguajnë tifozët për një biletë të El Classicos
  • 2015-11-18

Ja sa janë në gjendje të paguajnë tifozët për një biletë të El Classicos

Sipas platformës online për shitjen e biletave, Ticketbis, tifozët janë të gatshëm të paguajnë deri në 2 mijë e 697 euro për një biletë të ndeshjes më të madhe në futboll, asaj mes Real Madridit dhe Barcelonës,

Ronaldinho: Çfarë më bëri mua “Santiago Bernabeu”, pak lojtarë e kanë përjetuar atë (Video)
  • 2015-11-15

Ronaldinho: Çfarë më bëri mua “Santiago Bernabeu”, pak lojtarë e kanë përjetuar atë (Video)

Ish lojtari më i mirë i botës, Ronaldinho, në një intervistë për televizionin “BarcaTv”, ka kujtuar duartrokitjet e Santiago Bernabeus, në ndeshjen që Barcelona e fitoi 0:3 ndaj Real Madridit. Këtë intervistë braziliani e bë