Rezultate te kerkimit per termin: +Elano

Total: 104
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.543Z

Elano kalon tek Gallatasaraj

Gallatasaraj ka blere brazilianin Elano nga Manchester City. 28-vjecari ishte blere nga klubi anglez ne 2007-en nga Shakhtar Donetsku. Me mberritjen e Tevez, Adebayor e Santa Cruz, tekniku Mark Hughes ka kompletuar repartin e mbrojtjes, duke leshuar ne kete menyre brazilianin per ekipin t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.531Z

Zyrtare: Elano firmos me Galatasarayn

Mesfushori brazilian Elano është larguar nga Manchester City për t'iu bashkuar Galatasarayt, ka konfirmuar vetë klubi turk me anë të një deklarate në faqen zyrtare. Milani dhe Interi u raportua se ishin po ashtu të interesuar për lojtarin, por Sky Sports bën të ditur se braziliani tashm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.365Z

Elano, i pamundur kthimi ndaj Holandes

Brazili nuk do te kete Elanon, ne ndeshjen cerekfinale, ndaj Holandes. Stafi mjekesor i ekipit theksoi se ish - mesfushori i Mancester City nuk eshte riaftesuar pas nje demtimi qe pesoi ne gju dhe mund te mbetet jashte, per te gjitha ndeshjet e mbetura te Kupes se Botes. Elano, 29 vjec, u demtua gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.527Z

Elano: As Milan as Inter, Gallatasaraj

"Braziliani Elano ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me Galatasarayin", shkruhet në sajtin zyrtar të klubit nga Stambolli. 27 vjeçari Elano kërkohej edhe nga Milani dhe Interi. Kuqezinjtë kishin shprehur dëshirën që të ishte ai zëvendësuesi i Pirlos në skuadër, por duket se fuqia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.091Z

Elano mungon edhe ndaj Holandës

Mesfushori brazilian Elano do të mungojë edhe në ndeshjen çerekfinale, ku Brazili do të përballet me Holandën. Futbollisti i Galatasaray, që mungoi edhe në të tetën e finales ndaj Kilit, ka provuar të stërvitë të mërkurën, por ka ndier sërish dhimbje në nyje të këmbës. Edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.069Z

Milan, synohen Elano dhe Dos Santos

Mesfushori Te Milani vazhdohet të diskutohet për lojtarët që mund të përforcojnë mesfushën e skuadrës së drejtuar nga Alegri. Një prej zgjidhjeve mund të jetë Xhovani Dos Santos, ish-lojtar i Barcelonës, që tashmë Totenhemi e ka nxjerrë në treg. Kjo, pavarësisht faktit se ai u pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.186Z

Botërori, Elano mungon ndaj Holandës

Mesfushori brazilian Elano, që është i dëmtuar në kyç, do të mungojë në sfidën çerekfinale të 'kategorisë së rëndë' ndaj Holandës, në Botërorin, "Afrika e Jugut 2010". 29-vjeçari pësoi një goditje në kyç gjatë një dueli në fitoren prej 3-1 ndaj Bregut të Fild

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama