Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasan +Arena

Total: 1496
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.908Z

Rama: Kopenhageni?, Amsterdami?Stokholmi? JO, Elbasan Arena!

Stadiumi "Elbasan Arena" është gati. Këtë e ka konfirmuar sot edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social, Twitter.Rama ka publikuar foton e stadiumit "Elbasan Arena" të cilin e krahason me stadiume të famshme në Evropë.“Sheshi përpara Shtëpisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.898Z

"Kopenhaga?, Amsterdami, Stokholmi, JO, Elbasan Arena"

Stadiumi modern shqiptar "Elbasan Arena" është gati. Këtë e ka konfirmuar sot edhe Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Me një postim në Twitter, Edi Rama e ka publikuar foton e stadiumit "Elbasan Arena" të cilin e krahasohen me stadi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.003Z

Rama: Kopenhageni? Amsterdami?Stokholmi? JO, Elbasan Arena!

Stadiumi "Elbasan Arena" është gati. Këtë e ka konfirmuar sot edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social, Twitter.Rama ka publikuar foton e stadiumit "Elbasan Arena" të cilin e krahason me stadiume të famshme në Evropë. “Sheshi përpara Shtëpis�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.200Z

Ndiqen penalisht tifozet e Elbasan Arena

0 brbr brbrNgjarjet e nje dite me pare ne stadiumit te Elbasanit po hetohen dhe 6 tifoze po ndiqen penalishtbrbr brbrDisa minuta kane mjaftuar per te shkaterruar disa dhjetera stola ne Elbasan Arena i inaguruar 2 muaj me parebrbr brbrNje shfaqe e turpshme ku policia nuk ka mundur te beje gje por pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.222Z

Elbasan Arena nën vëmendjen e kryebashkiakut

Nga Gjergj Vyshka Qeveria e Kryeministri Rama, por dhe Federata Shqiptare e Futbollit e interesuar për përfundimin e punimeve Sejdini mbron vendimin e Këshillit Bashkiak për ndryshimin e emrit të stadiumit të qytetit Ambienti sportiv prej kohësh është mbërthyer nga një debat për çështj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.740Z

Shpresat përballen me Greqinë në Elbasan Arena

Sot luhet Shqipëri-Greqi. Përfaqësuesja e 21-vjeçarëve kuqezi përballet sot në orën 18:00 në Elbasan Arena në një sfidë tejet të rëndësishme jo vetëm për llogaritë e eleminatoreve të Euro 2017, por padyshim edhe për prestigjin dhe krenarinë. Një përballje me Greqinë gjeneron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.037Z

Inaugurohet ‘Elbasan Arena’, i pranishëm kryeministri Rama

ELBASAN- Është inauguruar mbrëmjen e sotme stadium i ri i kombëtares ‘Elbasan Arena’. I pranishëm në këtë event, kryeministri Edi Rama, ka përshëndetur futbollistët, duke qëndruar përkrah tyre dhe Armando Dukës, Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit. Stadium

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama