Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasan

Meta: total 1000 / total_found 31305 / time 0.013 / keyword[0] elbasan / docs[0] 31305 / hits[0] 56737 /
Top Story, serverat e një kabllori të paligjshëm në Elbasan në një kasolle!
  • 2019-04-10

Top Story, serverat e një kabllori të paligjshëm në Elbasan në një kasolle!

Raste të pazakonta, Top Story gjeti kudo në Shqipëri. Kamera e emisionit u ndal në një kasolle të vogël, me antena satelitore. Ajo ndodhet pranë ish-Stacionit të Trenit në Qukës. Aty janë të vendosura serverat e televizionit kabllor Elbasan Cable. Ai është në pronësinë e zotit Al

Vrasësi u kaloi policëve te këmbët, zbardhen detaje nga ekzekutimi i avokatit në Elbasan
  • 2019-04-07

Vrasësi u kaloi policëve te këmbët, zbardhen detaje nga ekzekutimi i avokatit në Elbasan

Detaje të tjera janë zbuluar nga vrasja mafioze e avokatit Ravik Gurra. Sipas burimeve nga Prokuroria e Krimeve të rënda, autori pasi kreu ekzekutimin, u largua në këmbë pikërisht pranë një patrulle policie që ndodhej shumë pranë lokalit. Pranë vendngjarjes, sipas burimeve, ndodheshin

No Pic available
  • 2019-04-07

Kukës/ Historia e protestuesit të arrestuar, skishte një qindarkë në xhep

Protestat kundër qeverisë së Edi Ramës kanë një kosto për qytetarët dhe militantët e PD që dali në shesh, apo i zënë prita shefit të ekzekutivit, siç ka ndodhur rëndom në Fier, Librazhd, Elbasan, e së fundmi dhe në Kukës. Kostoja është arrestimi i shumë prej tyre, të cilët a

Zbulohen 100 predha artilerie në Elbasan
  • 2019-04-06

Zbulohen 100 predha artilerie në Elbasan

100 predha artilerie janë zbuluar sot në njësinë administrative në Bradashesh, të qytetit të Elbasanit. Mësohet se efektivët e EOD, të batalionit xhenier të Komandës mbështetëse të FA, në më pak se 2 orë kanë bërë të mundur zbulimin e këtyre municioneve. Predhat u konsistuan

Elbasan/ Fqinjët gjejnë gruan e pajetë në banesë, ja dyshimet e policisë
  • 2019-04-06

Elbasan/ Fqinjët gjejnë gruan e pajetë në banesë, ja dyshimet e policisë

Një grua e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj, në lagjen Beqir Dardha në Elbasan. Policia njofton se gruaja me iniciale H.P., 86 vjeçe është  gjetur e pajetë nga fqinjët. Nga këqyrja paraprake e kryer nga mjeku ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune, sqaron policia. Gru

Vrasjet në Shkodër/ Artan Hoxha nxjerr fotot e grupit kriminal që vepron në qytet
  • 2019-04-05

Vrasjet në Shkodër/ Artan Hoxha nxjerr fotot e grupit kriminal që vepron në qytet

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në emisionin Opinion disa foto, ku duken një grup të rinjsh të armatosur rëndë dhe me maska. Sipas tij ata janë pjesë e një grupi kriminal që vepron në Shkodër, dhe policia ka informacion për aktivitetin e tyre. Hoxha sqaroi se këto foto i posedon edhe

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)
  • 2019-04-04

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)

Një furtunë e vërtetë ka prekur Policinë e Shtetit, pasi drejtori Ardi Veliu ka firmosur ndryshimin e 20 shefave të komisariateve në rrethe dhe kryeqytet. Raportohet se ndryshime janë bërë në komisariatet Elbasan, Durrës, Fier, Dibër, Vlorë, Kuçovë, Peqin etj… Ndryshimet në Po