Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasani +Sipas

Total: 3647
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.838Z

Elbasani i Sejdinit, per nje trofe

Elbasani eshte ekipi tjeter, qe zhvilloi merkaton me te forte ne muajin janar. Pas humbjes qe pesoi kjo skuader ne Lushnje, klubi shkarkoi trajnerin Mirel Josa, per rezultate te dobeta dhe emeroi Faruk Sejdinin. Ne diten e pare te punes, ish-dinamoviti deklaroi se do te kerkoje te sjelle titullin ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.970Z

Cudia, Elbasani zero ndotje

Elbasan- Me shume transparence per ndotjen ne Elbasan. Qytetaret e ketij qyteti nuk besojne ne uljen e ndotjes pa i pare treguesit vete me sy. Ndaj ne mbledhjen e radhes ne prefekture eshte kerkuar vendosja e tabeles elektronike ne qender te qytetit. Sipas Zyres Rajonale te Mjedisit Elbasani eshte f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.927Z

Mirel Josa: Elbasani luajti dobet

Elbasani nuk mund te justifikohet me lojen qe zhvilloi ndaj Partizanit". Nje konstatim te tille arrin te nxjerre pas ndeshjes se djeshme, trajneri elbasanas, Mirel Josa. "Nje jave me pare, ndaj Tiranes pashe nje Elbasan me te karikuar dhe me te vendosur, ne kerkim te fitores. Me Partizanin ekipi yne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.239Z

Elbasani, "stacioni" i Tiranes

Aranit Muraci Dinamo, Elbasani dhe Besa e Kavajes, siguruan secila nga nje rezultat pozitiv ne ndeshjet e para. Bardheblute "ngecen" ne nje barazim pa gola ne Tirane, c'ka i jep me teper shanse Elbasanit, per te shfrytezuar faktorin fushe, ne ndeshjen e kthimit. Dje ne "Qemal Stafa", ashtu si kater

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.405Z

Denohen Elbasani dhe Tirana

brbrIncidenti ne Elbasan Arena gjate ndeshjes Elbasani-Tirana e vlefshme per superligen shqiptare nuk ka kaluar pa denime Komisioni i Disiplines vendosi nje sere masash per te dy ekipet dhe tifozerite perkatese te perfshira ne incident Keshtu ekipi i Elbasanit denohet me 6 ndeshje pa tifoze ne ndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.907Z

Ruçi: Elbasani nuk dorëzohet kaq lehtë

Nga Elton Karaj Portieri verdheblu, Shkëlzen Ruçi, mendon se skuadra nuk duhet të bjerë në pesimizëm, pasi gara është ende e hapur Situata tek Elbasani nuk është optimiste dhe duket se humbja në shtëpi me Luftëtarin ka lënë pasoja të forta. Futbollistët po e përjetojnë shumë keq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.319Z

Elbasani, nigerianët drejt nënshkrimit me klubin

Nga ELTON KARAJ   Gjërat duket se tani po shkojnë sipas planeve tek Elbasani. Ekipi është pothuajse i formuar dhe stafi teknik po pret edhe dy lojtarë për të përforcuar akoma më shumë organikën e tyre. Duket se klubi verdheblu do të mbajë dy nga tre nigerianët e mbërritur ditët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama