Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasani

Meta: total 1000 / total_found 9600 / time 0.004 / keyword[0] elbasani / docs[0] 9600 / hits[0] 16323 /
Sadiku gol spektakolar Baselit, Lenjani merr për dore Sionin (VIDEO)
  • 2019-04-08

Sadiku gol spektakolar Baselit, Lenjani merr për dore Sionin (VIDEO)

Ermir Lenjani vijon të jetë protagonist te Sioni, teksa pas dopietës së 3 ditëve më parë, që i dha fitoren skuadrës së tij, sot ka shënuar një tjetër gol në barazimin 2-2 ndaj Luzernës. I aktivizuar prej javësh si sulmues i majtë, Lenjani shënoi golin e parë për Sionin, pas vet

Kriza politike/ Ironia e Spiropalit: Më mirë engledisje me Murrizin sesa bojatisje!
  • 2019-04-04

Kriza politike/ Ironia e Spiropalit: Më mirë engledisje me Murrizin sesa bojatisje!

Elisa Spiropali, ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, deklaroi në emisionin Open të gazetares Eni Vasili se debati me opozitën e re në Parlament është më i mirë se ai me opozitën e Bashës. Duke replikuar me analistin Henri Çili, Spiropali tha se më mirë të kemi engle

Hëngri dru në protestë si i infiltruar, arrestohet për dhunë ndaj policisë (EMRI)
  • 2019-04-03

Hëngri dru në protestë si i infiltruar, arrestohet për dhunë ndaj policisë (EMRI)

Një 29-vjeçar nga Elbasani, i cili u bë kryefjala e protestës së sotme të opozitës, pasi u rrah me grushta dhe shkelma nga protestuesit e PD dhe LSI, çuditërisht është arrestuar nga policia si dhunues i Uniformave Blu Sipas policisë, ka shërbyer video e publikuar nga ish-kryeministri Sa

Vrasjet në Shkodër/ Voltana Ademi: Ndihem e frikësuar, asnjë vrasje e zbuluar
  • 2019-04-01

Vrasjet në Shkodër/ Voltana Ademi: Ndihem e frikësuar, asnjë vrasje e zbuluar

Vrasjet në Shkodër kanë sjellë një klimë pasigurie në qytetin verior dhe kjo ka shqetësuar së tepërmi edhe kryebashkiaken Voltana Ademi. Ceremonia e prezantimit të prefektit të ri në Shkodër është shoqëruar me debate mes kryetares së Bashkisë Voltana Ademi me ministrin e Brendsh

Pasi ta qëllosh, merri makinën, ja sa do pagohej maturanti që të vriste në Lezhë
  • 2019-04-01

Pasi ta qëllosh, merri makinën, ja sa do pagohej maturanti që të vriste në Lezhë

Ditën e djeshme Policia e Lezhës parandaloi një vrasje me pagesë duke arrestuar në kohë ekzekutorin dhe porositësin, që i kishte ofruar para për të realizuar krimin. Detaji më tronditës ishte mosha e vrasësit. Ai është adoleshenti me iniciale S.H, 18 vjeç dhe kishte marrë rrugën e

No Pic available
  • 2019-03-31

Vrasjet/ Elbasani në shtetrrethim, kontrolle në banesa, makina dhe biznese

Elbasani dhe Shkodra janë kthyer në Napoli dhe Palermo të vogla shqiptare, ku krimi ka zënë rrënjë dhe godet çuditërisht sa herë që kryeministri Edi Rama shprehet në Parlament se policia e ka situatën në kontroll dhe po bën punën e duhur. Pak ditë më parë në Elbasan u shënua nj

Në 9 muaj, 9 të vrarë në Shkodër, ja ekzekutimet që tronditën kryeqendrën e veriut
  • 2019-03-30

Në 9 muaj, 9 të vrarë në Shkodër, ja ekzekutimet që tronditën kryeqendrën e veriut

Vetëm në nëntë muaj, nëntë persona janë ekzekutuar në Shkodër kurse dy të tjerë janë zhdukur. Këto konsiderohen nga ngjarjet më të frikshme të tipit mafioz, për të cilat ka vështirësi në zbardhje dhe në kapjen e autorëve. Vrasja e dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali çoi