Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasanin +Bujar +Kllogjeri

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] elbasanin / docs[0] 3039 / hits[0] 3909 / keyword[1] bujar / docs[1] 23836 / hits[1] 33972 / keyword[2] kllogjeri / docs[2] 351 / hits[2] 503 /
No Pic available
  • 2014-09-06

10 vjet LSI, jo koktej, por aksionsocial, Rama: Urime partnerëve

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Lëvizja Socialiste për Integrim feston sot 10-vjetorin e themelimit të saj. Ndryshe nga festat e partive të tjera, nuk do të ketë koktej, festa apo pritje, por veprimtari të n

No Pic available
  • 2011-09-23

Elbasan, mungojnë kushtet higjeno-sanitare mbyllet shkolla

ELBASAN- Mbyllet përkohësisht nga Drejtoria e Shëndetit Publik shkolla e fshatit Papërr në Elbasan. Shkak për marrjen e kësaj mase ka qënë mungesa e të gjitha kushteve higjeno-sanitare, ndërkaq situata është problematike edhe në s

No Pic available
  • 2011-09-23

Elbasan, mungojnë kushtet higjeno-sanitare, mbyllet shkolla

ELBASAN- Mbyllet përkohësisht nga Drejtoria e Shëndetit Publik shkolla e fshatit Papërr në Elbasan. Shkak për marrjen e kësaj mase ka qënë mungesa e të gjitha kushteve higjeno-sanitare, ndërkaq situata është problematike edhe në s

No Pic available
  • 2009-11-12

Librezat, qytetarët kalojnë sëmundjen në radhë

12/11/2009  Dyndje qytetarësh në DRSKSH. Ankohen kryesisht prindërit: Pse kërkohen libreza për fëmijët ELBASAN- Me dhjetëra qytetarë tashmë i janë drejtuar sportelit për të përfituar librezat e shëndetit, pasi fatura që do të duhet të paguajnë në të kundërt është e

No Pic available
  • 2009-04-18

Meta prezanton kandidatët për deputetë

17/04/2009  Kreu i LSI-së hap me miting fushatën elektorale në Elbasan ELBASAN - Kreu i LSI-së ka zhvilluar një miting në pallatin e sportit “Tomor Sinani”, ku ka prezantuar veç të tjerash edhe 3 kandidatë për deputetë të kësaj force politike për Elbasanin. Pjerin Xhuvani

No Pic available
  • 2009-04-17

Meta prezanton 3 kandidate dhe hap fushaten ne Elbasan

Kreu i LSI Ilir Meta ka zhvilluar nje miting ne Pallatin e Sportit "Tomorr Sinani", ku ka prezantuar, vec te tjerash edhe 3 kandidate per deputete per Elbasanin. Pjerin Xhuvani, kryetar i LSI Elbasan, Bujar Kllogjeri, kryetar i Qarkut dhe Rexhep Bici kane qene tre emrat e rinj qe do t'i shtohen list

 Besa është në delir, sfidë kryeqytetitPas pushimit të Partizanit, kavajasit marrin kreun, Teuta e dyta. 
Flamurtari rikthehet me 6 gola. Laçi-Luftëtari dominojnë grupet
  • 2009-03-16

 Besa është në delir, sfidë kryeqytetitPas pushimit të Partizanit, kavajasit marrin kreun, Teuta e dyta. Flamurtari rikthehet me 6 gola. Laçi-Luftëtari dominojnë grupet

Pergatiti: Jorgis Memo (Panorama Sport) Pritej dhe ashtu ndodhi. Besa ka marrë kryesimin e kampionatit superiore të të rinjve, pas fitores së djeshme me Elbasanin, me rezultatin minimal 1-0. Një gol i Shtinit në minutën e 50 ka rezultuar vendimtar për djemtë e drejtuar nga Bledar Sinella,