Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasanin

Total: 3077
  • 2020-09-15T14:10:14.913Z

Superliga Flamurtari mund Elbasanin

0 brbr brbrFlamurtari ka mundur me rezultatin 2 me 0 Elbasanin ne ndeshjen qe mbylli javen e 14-te te Superliges shqiptare te futbollitbrbr brbrGolat per vlonjatet u shenuan ne pjesen e dyte fillimisht me braziliani Dagllas Mendes ne minuten e 47-te dhe dyfishoi Abilaliaj ne minuten e 81-tebrbr brb

• 2020-09-15T14:02:44.389Z

Endri Vrapi, pranë nënshkrimit me Elbasanin

Mbrojtësi i Kombëtares Endri Vrapi është vetëm një hap larg nënshkrimit të kontratës me Elbasanin. Për ish-lojtarin (e përjashtuar) të Tiranës do të thotë një rikthim në "shtëpinë", ku ka pronësuar edhe trofeun e vetëm të karrierës së tij. Me Elbasanin ish-mbrojtësi i Lushnj

• 2020-09-15T14:09:10.221Z

Barazimi i Apolonisë shkëput Elbasanin

Kategoria I Verdheblutë kanë tani 6 pikë diferencë nga vendi i dytë dhe 11 të tilla nga i treti Vetëm një seri e gjatë rezultatesh negative mund ti heqë nga duart Elbasanit ngjitjen në Kategorinë Superiore në sezonin ardhshëm, pasi kur kanë kaluar 12 javë të Kategorisë së Parë, v

• 2020-09-15T14:04:46.838Z

Bylisi thyen edhe Elbasanin

Leonard KarajPartizani merr fitoren e parë jashtë fushe, Bylisi mund edhe Elbasanin, Lushnja e Kamza fitojnë në transfertë. Ballshiotët kanë triumfuar edhe ndaj verdhebluve duke konsoliduar edhe më shumë pozitat e tyre në krye të renditjes. Një ndeshje mjaft e fortë, ku vendasit e

• 2020-09-15T14:05:53.468Z

Superliga Flamurtari shpartallon Elbasanin

Flamurtari ka shpartalluar Elbasanin në ndeshjen e parë të javës së 23-të të Kategorisë Superiore, duke shënuar edhe një rekord sezonal pas asaj fitoreje 8-0. Vlonjatët kanë shpërthyer duke mundur për të dyt&eum

• 2020-09-15T14:02:44.390Z

Mengleski braktis Elbasanin për Vardarin

Edhe pse u fol se Toni Mengleski nënshkroi për Elbasanin edhe për sezonin 2008-2009, maqedonasi është përforcimi i radhës i Vardarit të Shkupit, që tashmë do të drejtohet nga trajneri i ri Ratko Dostanic. Mesfushori shkatërrues 27-vjecar, i cili së bashku me maqedonasin tjetër Nikola

• 2020-09-15T14:02:42.232Z

Çapja, një tjetër firmë për Elbasanin

Në ekipin kampion të Elbasnait kanë filluar të konkretizohen gjërat. Pas portierit Elvis Kotorri, i cili tashmë ka firmosur për Elbasanin, madje është graduar kapiteni i tij, i ka ardhur radha mesfushorit Hetlem Capja. Mesfushori që ka luajtur si titullar me verdheblutë dy sezonet e fundi