Rezultate te kerkimit per termin: +Elbasanit +Qazim +Sejdini

Total: 821
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.371Z

Qazim Sejdini, mer drejtimin e Bashkisë së Elbasanit

Qazim Sejdini fiton Bashkinë e Elbasanit me nje diferencë të thellë, prej 7864 vota. Me një mandate të dytë, Sejdini ka fituar përballë kandidatit rival Durim Hushi i cili ka tërhequr vetëm 17.515 vota, ndërsa drejtuesi aktual ka marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.322Z

A mbrohet me truproja kryebashkiaku i Elbasanit? Ja çthotë Qazim Sejdini

Pas akuzave të shumta të diteve te fundit, qe pasuan perplasjen ne Elbasan dhe situaten mes dy familjeve ne konflikt Capja dhe Cela ne ate qytet kryebashkiaku i Elbasanit, Qazim Sejdini ka thyer heshtjen. Kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini është pyetur sërish nga mediat në për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.739Z

Qazim Sejdini: Tregtarët nuk po paguajnë taksat

27-02-2013 / Gazeta 55 Kryebashkiaku socialist i Elbasanit i shqetësuar për premtimet e kreut të PS-së Edi Rama, për taksatDuke dëgjuar premtimet e opozitës për heqje taksash, tregtarët në Elbasan nuk po paguajnë më detyrimet që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.328Z

A mbrohet truproja? Qazim Sejdini thyen heshtjen

Pas akuzave të shumta të ditëve të fundit, që pasuan përplasjen në Elbasan, kryebashkiaku i këtij qyteti Qazim Sejdini ka thyer heshtjen. Kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini është pyetur sërish nga mediat në përfundim të Asamblesë së PS tek hotel Tirana. Për News 24, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.608Z

Sejdini pranë Elbasanit, sot zyrtarizimi

Faruk Sejdini është trajneri i ri i Elbasanit për pjesën e mbetur të sezonit. Menjëherë pas shkarkimit të trajnerit Mirel Josa, i cili u largua nga drejtuesit pas humbjes 1-0 në ndeshjen e së mërkurës në Lushnjë, klubi verdheblu u hodh në kërkim të gjetjes së një trajneri të ri.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.968Z

Del video ku kryebashkiaku i Elbasanit Qazim Sejdini i ben presion gazetareve

Transmetuar me 16062015 - 1908 PUBLICITET Nje video eshte publikuar nga nje televizion informativ i Tiranes ku kryetari aktual i bashkise se Elbasanit Qazim Sejdini i cili kandidon per PS dhe LSI per nje mandat te trete i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.815Z

A është kërcënuar nga një grup kriminal Qazim Sejdini? Reagon kryebashkiaku: Ja e vërteta

Kreu i Bashkisë së Elbasanit Qazim Sejdini ka hedhur poshtë lajmin e bërë publik në media, sipas të cilit janë shtuar masat e sigurisë së mbrojtjes ndaj zyrtarit në fjalë pasi është kërcënuar nga një grup i rrezikshëm kriminal. Përmes një komunikate për shtyp, Bashkia e Elbasani

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama