Rezultate te kerkimit per termin: +Elektronik

Meta: total 1000 / total_found 9326 / time 0.004 / keyword[0] elektronik / docs[0] 9326 / hits[0] 15070 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Mandija takon Demiraj dhe Çakon, në 17:00 mbledh Task-Forcën

Zëvendëskryeministrja Ledina Mandija, në cilësinë  e drejtueses së Task  Forcës, u takua sot në mesditë me Ministrin e Brendshëm Dritan Demiraj dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë Haki Çako, me të cilët u diskutuara për masat e marra nga ana e Policisë së Shtetit p

No Pic available
  • 2017-06-24

Nesër votohet, denonconi abuzimet në faqen e kryeministrisë

Një portal elektronik ku ju mund të denonconi cdo rast të përfshirjes së administratës së Kryeministrisë dhe institucioneve të varësisë, gjatë fushatës elektorale, ditën e zgjedhjeve si dhe gjatë procesit te numërimit vihet në dispozicion të qytetarëve. Ky portal është vënë n

No Pic available
  • 2017-06-24

Zgjedhjet 2017, vihet në dispozicion të qytetarëve portali i denoncimeve

Zyra e zëvendëskryeministres Ledina Mandija njofton publikun e gjerë se ka vendosur në dispozicion Portalin elektronik të denoncimeve nën rubrikën: Task Forca për zgjedhjet 2017, e aksesueshme në faqen zyrtare të Kryeministrisë me qëllim referimin e rasteve të përfshirjes së administr

No Pic available
  • 2017-06-24

La Stampa, reportazh për Tiranën

Kryeqyteti shqiptar, mes gjurmëve të kulturës otomane dhe qendrës së Europës, plagëve të diktaturës dhe hovit të ri elektronik Nga LUCA MORINO Një nga mënyrat për të mbërritur shpejt në zemrën e një qyteti është të bësh një vizitë në tregun ushqimor, e po ashtu edhe Tirana,

No Pic available
  • 2017-06-23

Marrëveshja me Ramën, Basha tregon kush e kërkoi daljen në zgjedhje si parti

Reformë zgjedhore, kushtetuese dhe votim elektronik, janë tre pikat kyçe të marrëveshjes Rama-Basha, për të cilat kryetari i PD-së thotë se do tu qëndrojë strikt deri në finalizimin e tyre. I ftuar në specialen për zgjedhjet e 25 qershorit në Tonight Ilva Tare, Basha zbuloi edhe se ku

Si përgjoheshin shqiptarët në Shtëpinë e Gjetheve
  • 2017-06-21

Si përgjoheshin shqiptarët në Shtëpinë e Gjetheve

Shumë njerëz e kanë lidhur jetën e tyre me Shtëpinë e Gjetheve. Një pjesë e madhe e shqiptarëve të përgjuar nga sigurimi i shtetit e një pjesë tjetër njerëzit që kryenin përgjimet. Nesti Vako ka punuar gati gjithë jetën e tij në organin e përgjimeve të vendosur në godinën mis

No Pic available
  • 2017-06-21

Basha: Deputetët do zgjidhen në 2 vjet, PS vagon për skrap. Akuza Ahmetajt

Sonte në studion e Arena nga Dritan Hila në Ora News është i ftuar lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Intervista vjen katër ditë përpara zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare të 25 qershorit. Ekonomia, aleancat, shpresat dhe dilemat e Lulzim Bashës në këto zgjedhje dhe pas t