Rezultate te kerkimit per termin: +Eleni +Nderkohe

Meta: total 37 / total_found 37 / time 0.001 / keyword[0] eleni / docs[0] 886 / hits[0] 1677 / keyword[1] nderkohe / docs[1] 48117 / hits[1] 63520 /
Degradimi i demokratëve: Flamur Noka zgjedh kryetar të PD-së në Himarë. sekretarin e PBDNJ-së
  • 2016-12-05

Degradimi i demokratëve: Flamur Noka zgjedh kryetar të PD-së në Himarë. sekretarin e PBDNJ-së

Andrea Gjonim, sekretar i PBDNJ për Himarën deri më dje , është  zgjedhur kreu i ri i degës së PD në Himarë. Në nje njeh proces  fiktiv  te organizimit te  kësaj dege te re te PD dhe  me një Kuvend  ku morën pjesë vetëm  39 delegatë, shumica  jo anëtarë te PD, Gjani mor

Korruptuan gjyqtaren per nje prone ne burg dy persona
  • 2016-07-19

Korruptuan gjyqtaren per nje prone ne burg dy persona

Gjykata e Tiranes ka caktuar masen e sigurise arrest me burg per dy persona te perfshire ne ceshtje korrupsioni se bashku me gjqytaren Majlinda Andreabr br Ne burg ka perfunduar Ilia abiri perfituesi i nje prone dhe Petraq Dashi ndersa Eleni Lino u la ne arrest shtepiebr br Sipas prokurorise Das

Eleni Fureira rrefim per ikjen nga Shqiperia dhe vendimin per tu rikthyer
  • 2016-04-12

Eleni Fureira rrefim per ikjen nga Shqiperia dhe vendimin per tu rikthyer

Transmetuar me 11042016 - 1950 Kengetarja e mirenjohur ne Greqi Eleni Fureira e cila deri dy vjet me pare e kishte mbajtur te fshehur faktin qe ishte shqiptare ne nje interviste qe publikohet e plote kete te diel 18 prill flet mbi origjinen e saj dhe planin

PD Materniteti Pogradecit ne gjendje te mjere shendetesia Rama-Beqa mashtrim
  • 2016-02-21

PD Materniteti Pogradecit ne gjendje te mjere shendetesia Rama-Beqa mashtrim

Transmetuar me 21022016 - 1220 Pogradec 21 shkurt 2016 NOAal - Deputetet demokrate vijojne denoncimet nga terreni te rrenimit te spitaleve dhe sistemit shendetesor ne te gjithe vendin Deputetja e Korces Eleni Qirici ishte ne maternitetin e Progradecit bashke

No Pic available
  • 2015-07-24

Perplasje mes keshilltareve ne Kukes

brbrTe zgjedhurit e rinj lokale ne Kukes hyjne ne zyre mes perplasjesh politike Keshilltaret e djathte bashkiake dhe ata te majte u perfshine ne debate ne momentin e votimit per anetaret e Keshillit te Qarkut Demokratet pretendojne se pala tjeter shkeli ligjin duke nisur procesin e zgjedhjes ne mun

Trafik heroine nga Turqia ne Shqiperi perfundojne hetimet per 5 persona
  • 2015-06-06

Trafik heroine nga Turqia ne Shqiperi perfundojne hetimet per 5 persona

Tirane 6 qershor 2015 NOAal- Prokuroria per Krime te Renda perfundon hetimet dhe dergon per gjykim pese persona te akuzuar per Trafikim te lendeve narkotike ne bashkepunimbr br Te pandehurit tre meshkuj dhe dy femra akuzohen se jane pjese e nje grupi i cili merrej me trafikun e lendes narkotike he

Eksperti Falsifikimi i  Gjikes sprovohet me boje
  • 2014-09-16

Eksperti Falsifikimi i Gjikes sprovohet me boje

e Marte 16 Shtator 20141148 am p classwp-caption-text Kryetari i Bashkise Vlore Shpetim Gjika gjate nje seance gjyqesorebrbrEksperti i policise shkencore i thirrur dje ne Gjykaten e Tiranes ne procesin ndaj kryebashkiakut te Vlores Shpetim Gjika la evazive munde- sine e konfirm