Rezultate te kerkimit per termin: +Elhaida +Dani

Total: 403
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.418Z

Elhaida Dani triumfon sërish

Elhaida Dani triumfon përsëri në garën e ashpër të “The Voice of Italy”. Këngëtarja jonë konkurroi mbrëmjen e kaluar me këngën “Nessun Dolore”. Dani,19-vjeçarja nga Shkodra, e cila bën pjesë në grupin e të madhit Riccardo Cocciante-s, triumfoi sërish, duke k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.678Z

Elhaida Dani kurorezohet ne Shkoder

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani, fituesja e ‘The Voice of Italy’, dha një koncert recital në qytetin e saj të lindjes në teatrin “Migjeni” të Shkodrës. Mes duartrokitjeve të shumta dhe një publiku të zgjedhur,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.837Z

Kengetarja nga Shkodra Elhaida Dani

Elhaida Dani triumfon përsëri në garën e ashpër të "The Voice of Italy". Këngëtarja jonë konkurroi mbrëmjen e kaluar me këngën "Nessun Dolore".  Dani,19-vjeçarja nga Shkodra, e cila bën pjesë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.839Z

Fiton Elhaida Dani

Gara për talente në muzikë, "The Voice of Italy", është përmbyllur sonte, me fitoren e këngëtares shqiptare Elhaida Dani. Gjatë gjithë kësaj maratone emocionuese që zgjati 13 javë, këngëtarja e talentuar shkodrane,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.242Z

Elhaida Dani vazhdon të mahnisë Italinë (video)

Këngëtarja e re shkodrane, Elhaida Dani, me një vokal për t’u admiruar vazhdon me sukses paraqitjet e saj në garën muzikore The Voice of Italia, duke triumfuar sërish. Që në paraqitjen e saj të parë në këtë spektakël për talente të reja në muzikë, Elhaida mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.621Z

Uragani Elhaida Dani pushton Shkodrën

Shkodër- Fituesja e The Voice of Italy, zëri magjik që do të bënte krenar çdo shqiptar, shkodranja 20-vjeçare Elhaida Dani ka dhënë të parin koncert recital në Shqipëri, në qytetin e saj të lindjes. E shoqëruar nga Kelis Band dhe me pjesmarrjen e mysafirëve në këtë natë si Alban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.118Z

Elhaida Dani: Nuk do kem asnjë lidhje politike

Shqiptarja Elhaida Dani pas triumfit në The Voice of Italy nuk ka dhënë asnjë intervistë për mediat shqiptare pasi ndalohet nga produksioni i RAI-t. Por këngëtarja ka zgjedhur Facebook të falenderojë shqiptarët për besimin tek ajo madje shprehet e kënaqur që ka marrë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama