Rezultate te kerkimit per termin: +Eliden

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.102Z

Rrëfimi i mikeshës: Biseda e fundit me Elidën, në dhjetor do hapte atelienë

Enriketa Osmani, mikesha e Elida Cangonjit rrefen biseden e fundit me te, pak dite perpara se mjekja dhe aktorja e njohur te ndahej nga jeta. Ne nje rrefim te botuar ne blogun e studiueses dhe autores Klara Buda, Osmani tregon sms­te e fundit me Eliden, teksa ajo ndodhej e semure ne spital. Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.222Z

Nje Piter Pan per Elida Cangonjin

Eumlshte ulur ne nje nga qoshet e restorant Artisti. Gjithmone e kam pare te zgjedhe njeren prej tyre dhe te porosise dreken ose nje kafe. Me pelqejne qoshet. Ndihem larg vemendjes se te tjereve dhe sikur gjej strehen time - me thote me tu ulur ne tryezen e cila eshte e shtruar g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.735Z

Fan Noli i shpallur non grata

100 vjet më parë Fan Noli zbriti në Durrës  ku në 10 mars të 1914 mbajti edhe meshën e parë historike në gjuhën shqipe në kryeqytetin e atëhershëm bregdetar.  Ai u lidh shumë me këtë qytet ku jetoi e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.942Z

Elida Kryeziu zbulon detaje nga jeta private, flet për muzikën në ditët e sotme (Foto)

Këngëtarja Elida Kryeziu është rikthyer fuqishëm në skenën muzikore. Ajo është rikthyer në “Këngën Magjike” me këngën “Ku je ti”. Në një intervistë për Indeksonline, Elida ka folur p&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama