Rezultate te kerkimit per termin: +Eliminimi

Meta: total 1000 / total_found 2319 / time 0.001 / keyword[0] eliminimi / docs[0] 2319 / hits[0] 2582 /
Gega: Smendojmë më për Kupën, kemi edhe 9 finale
  • 2019-04-05

Gega: Smendojmë më për Kupën, kemi edhe 9 finale

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, hedh pas krahëve eliminimin nga Kupa dhe fokusohet te ndeshjet e kampionatit. Sipas tij, të kuqtë janë më pranë ëndrrës, por duhet ti konsiderojnë sfidat e mbetura si 9 finale. Lodhja dhe mungesat: Përveç lodhjes fizike kemi pasur edhe mungesa të r

Ish-kreu i SHIK-ut: Gati të zbardh të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit
  • 2019-03-20

Ish-kreu i SHIK-ut: Gati të zbardh të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit

Duke qenë se bën pjesë tek lista e dëshmitarëve që Izet Haxhia kërkon të thërrasë në gjyq gjatë procesit gjyqësor, ish-kreu i SHISH deklaroi se do të flasë për çdo gjë, edhe për rolin e Sali Berishës në ngjarje. Klosi theksoi se SHIK-u në atë kohë ka përgatitur edhe një mat

Hera e fundit që pamë Kenedin, raportet për vrasjen
  • 2019-03-17

Hera e fundit që pamë Kenedin, raportet për vrasjen

Është e padiskutueshme që vrasja e Xhon Kenedit është krimi i shekullit. Në shënimet e shkruara tre orë mbasi presidenti u shpall i vdekur, kirurgu i cili kishte kryesuar ekipin në Parklend, Malkolm O. Perri shkruante se, një plagë e madhe e posteriorit të djathtë u vu re, ku dukej trur

Incidenti, Perez dhe Ramos përplasen në dhomat e zhveshjes
  • 2019-03-08

Incidenti, Perez dhe Ramos përplasen në dhomat e zhveshjes

Përshkallëzohet situata te Reali i Madridit. Sikur të mos mjaftonte eliminimi i turpshëm i kampionëve në fuqi nga Ajaksi i Amsterdamit në Champions League, për më tepër brenda në Santiago Bernabeu, së fundi doli në dritë edhe një grindje ndërmjet presidentit të klubit Florentino Pe

No Pic available
  • 2019-03-06

Revolucion te Reali, Marcelo i pari që largohet

Eliminimi nga Champions League me Realin e Madridit që lëshoi fronin e Europës pas 1011 ditësh pritet të sjellë një revolucion të vërtetë në shtëpinë e Los Blancos. Tifozët kërkojnë largimin e presidentit Florentino Perez. Megjithatë ai që i ka orët të numëruara në shtëpinë

Vlora e bandave, si rivalizonte grupi i Çipurit me Zani Çaushin dhe Xhelitajt
  • 2019-02-18

Vlora e bandave, si rivalizonte grupi i Çipurit me Zani Çaushin dhe Xhelitajt

Zani Caushi (majtas) dhe Armando Sulejmani (djathtas) Të dielën krimi goditi sërish në Vlorë, në një ngjarje me dy viktima dhe një të plagosur, që nga hetimet e deri tanishme duket të jetë një larje hesapesh midis bandave për trafikun e narkotikëve dhe vrasjet e ndodhura ndër vite n

Gjenden prova për vrasjen e ish-policit, ja ku ishte vjedhur makina e krimit
  • 2019-02-07

Gjenden prova për vrasjen e ish-policit, ja ku ishte vjedhur makina e krimit

Tirana u trondit pak ditë më parë nga një vrasje e ndodhur në zonën e Selitës, aty ku ish-efektivi i policisë Arben Bilali u ekzekutua me armë sapo zbriti nga një automjet tip Golf i mikut të tij me iniciale A.Ç. Arbeni ishte djali i tretë i familjes Bilali që vritej në një atentat d