Rezultate te kerkimit per termin: +Eliminimin

Meta: total 1000 / total_found 5082 / time 0.002 / keyword[0] eliminimin / docs[0] 5082 / hits[0] 5796 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Meta-policisë: Mos prano urdhra nga një njeri që ska çfarë i bën as mjekësia!

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, ish-kryetar i LSI-së i ka bërë thirrje Policisë së Shtetit që të mos ndërhyjë në procesin zgjedhor dhe të mos pranojë urdhra për eliminimin e LSI-së sipas tij. Nga qyteti i Berati ku zhvilloi mitingun përmbyllës atje, Meta tha që policia të mos pran

Olsi Rama dhe Tom Doshi bashkë në fushatë, Berisha publikon foton
  • 2017-06-20

Olsi Rama dhe Tom Doshi bashkë në fushatë, Berisha publikon foton

Ish-kryeministri Sali Berisha, në faqen e tij në Facebook ka publikuar një foto ku shihen bashkë ish- deputeti socialist Tom Doshi dhe vëllai i kryeministri Edi Rama, Olsi Rama. Olsi Rama vazhdimisht ne fushate me Tom Doshin! shkruan Berisha në FB. Tom Doshi kandidon në katoi zgjedhje nën s

Irak, nis ofensiva në qytetin e vjetër të Mosulit
  • 2017-06-18

Irak, nis ofensiva në qytetin e vjetër të Mosulit

Një komandant irakian thotë se trupat e qeverisë po avancojnë në bazën e fundit të grupit ekstremist, Shteti Islamik (IS), në Mosul, që është qyteti i dytë më i madh në Irak, pas kryeqytetit, Bagdad. Gjenerali Abdul-Amir Rasheed Yarallah, që i komandon operacionet e ushtrisë në raj

No Pic available
  • 2017-06-12

Basha: Sa pensione do të ishin rritur me paratë e fishekzjarrëve të lali Erit

Kryetari I Partisë Demokratike Lulzim Basha,  paraqiti planin  ekonomik para qytetarëve të Libofshës, ndërsa tha se është një plan konkret, i zbatueshëm që do ndezë dhe vërë në lëvizje ekonominë shqiptare, do krijojë vende pune e sigurojë mirëqenie për qytetarët. Basha

Çështja Doshi, Gjykata e Lartë: Do dëshmojnë Rama, Meta, Berisha, Tahiri
  • 2017-05-31

Çështja Doshi, Gjykata e Lartë: Do dëshmojnë Rama, Meta, Berisha, Tahiri

Gjykata e Lartë për Krime të Rënda ka pranuar kërkesën e prokurorisë për të thirrur si dëshmitarë në gjyqin ndaj Tom Doshit, eksponentët më të lartë të politikës shqiptare, përfshirë kryeministrin Edi Rama, kryeparlamentarin Ilir Meta, ish-kryeministrin Sali Berisha, ish-ministri

Njihuni me vetitë kuruese të pjeprit
  • 2017-05-25

Njihuni me vetitë kuruese të pjeprit

Pjepri është një frut i ëmbël dhe me shumë lëng. Në fakt ai ekziston në shumë varietete, por vlerat ushqyese të tij nuk ndryshojnë shumë. Pjepri është i pasur me ujë, sheqer, ka pak kalori dhe është i përshtatshëm për të mos shtuar në peshë. Ka mjaft vitamina dhe minerale të

Në formë, me kosto zero
  • 2017-05-18

Në formë, me kosto zero

Vera po afron dhe të gjithë, djem e vajza, përpiqen të rregullojnë trupin, por me metodat e fundit do të nevojiteshin një mal me para. Ja disa udhëzime me kosto të ulët që kur të dilni në plazh, rrobat e banjës tu rrinë mirë dhe të tërhiqni vëmendjen e atyre që keni pranë Disa