Rezultate te kerkimit per termin: +Eliona +Demaliaj

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] eliona / docs[0] 123 / hits[0] 149 / keyword[1] demaliaj / docs[1] 132 / hits[1] 209 /
Mos i vrisni mjekët!
  • 2017-05-17

Mos i vrisni mjekët!

Nga Prof.asc Eliona Demaliaj* Dje në Spitalet e Tiranës janë shpëtuar shumë jetë, kështu ka ndodhur dhe në spitalet e tjera  rajonale në Shqipëri. Kjo gjë nuk bën lajm sigurisht , sepse ne kemi bërë punën tonë, por duhet treguar se mjekët, në shumicën e rasteve, ndihen mirë me p

No Pic available
  • 2009-11-10

Lista e pedagogëve të UT-së, që ndalohet të japin mësim në universitetet private

Pedagogët e mëposhtëm nuk mund të japin mësim në ciklet e dyta (MNP, DND) dhe të treta (MND, Doktoraturë) në universitetet private, si edhe në asnjë cikël në Universitetin Evropian të Tiranës Universiteti i Tiranës ka bërë të ditur dje listën e pedagogëve efektivë të kët