Rezultate te kerkimit per termin: +Elona +Cekaj

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.013 / keyword[0] elona / docs[0] 1958 / hits[0] 2723 / keyword[1] cekaj / docs[1] 192 / hits[1] 244 /
No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e