Rezultate te kerkimit per termin: +Elona +Gjebrea

Meta: total 310 / total_found 310 / time 0.000 / keyword[0] elona / docs[0] 2310 / hits[0] 3299 / keyword[1] gjebrea / docs[1] 947 / hits[1] 1764 /
Socialistët: Veliaj perfekt, meriton mandatin e 2-tëdo e votojnë dhe demokratët
  • 2019-03-06

Socialistët: Veliaj perfekt, meriton mandatin e 2-tëdo e votojnë dhe demokratët

Të hënën pasdite kryeministri Edi Rama u shpreh para asamblesë e PS-së së kryeqytetit se nuk kishte asnjë emër tjetër për kandidat për bashkinë e Tiranës përveç Erion Veliajt. Ky vendim është mirëpritur nga deputetët e Partisë Socialiste për këtë qark gjatë prononcimeve për

Orët e arrestit shtëpiak, Tahiri dhe Prokuroria do apelojnë vendimin
  • 2018-05-13

Orët e arrestit shtëpiak, Tahiri dhe Prokuroria do apelojnë vendimin

E diela e gjeti ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin, nën masën e sigurisë arrest në shtëpi. 6 muaj nga nisja e hetimeve për të, gjykata vendosi që ai të mos dalë nga banesa. Ballkoni i saj është i vetmi mjedis ku Saimir Tahiri mund të ketë kontakt me dritën e diellit. Pothuajse

Transformohet blloku i banimit në Shkozë
  • 2018-04-24

Transformohet blloku i banimit në Shkozë

Nga një zonë krejtësisht informale, e lënë pasdore, ku pluhuri dhe balta mbizotëronin në çdo kohë, blloku i banimit prej 5.1 ha në zonën e re të Shkozës, është shndërruar në një hapësirë model urbane. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i shoqëruar nga deputetja e PS,

Deklaratat për LGBTI, Lu kritikon politikanët: Kujdes me komentet!
  • 2018-04-06

Deklaratat për LGBTI, Lu kritikon politikanët: Kujdes me komentet!

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu, ka paralajmëruar deputetët që të bëjnë kujdes lidhur me deklaratat ndaj personave me orientim seksual ndryshe. I pranishëm ditën e sotme në forumin dedikuar komunitetit LGBTI, ambasadori Lu, përmendi emrat e dy deputetëve dhe i

No Pic available
  • 2018-03-26

Hetohet financimi rus në PD, 9 mln euro pasuri të sekuestruara në 2017

Drejtori i Përgjithshëm i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Arlind Gjokutaj në një inteperlancë të zhvilluar në Komisionin e Sigurisë ka prezantuar raportin për verifikimet e pasurive të kryera në vitin 2017. Gjatë raportimit të Gjokutajt, ra në sy fakti se bazuar edhe në ecurin

Akuzat për lidhje me Habilajt, Gjebrea: E hapur për hetim 
  • 2017-11-26

Akuzat për lidhje me Habilajt, Gjebrea: E hapur për hetim 

Ish-zv/ministrja e brendshme Elona Gjebrea ka zgjedhur rrjetin social Facebook për tju përgjigjur akuzave të artikuluara së fundmi në drejtim të saj nga ana e opozitës për lidhje të saj me Habiljat. Pasi i hedh poshtë të gjitha këto akuza si shpifje të opozitës në përpjekje për të

No Pic available
  • 2017-11-26

Akuzohet për lidhje me Habilajt, reagon deputetja: Ja e vërteta

TIRANE- Ish zv. ministraj dhe deputetja e PS, Elona Gjebrea ka reaguar përmes një statusi në Facebook, për akuzat e opozitës se ka lidhje me Habilajt. Elona Gjebrea thotë se në asnjë moment nuk ka shkelur ligjin dhe se sulmet e opozitës janë një përpjekje e dështuar për të n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama