Rezultate te kerkimit per termin: +Elona

Meta: total 1000 / total_found 2255 / time 0.001 / keyword[0] elona / docs[0] 2255 / hits[0] 3218 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Këta janë emrat e 73 deputetëve të rinjve nga radhët e PS-së

Tashmë kur kanë mbaruar së numëruari pjesa më e madhe e kutive të votimit, nuk pritet të ketë ndryshime në rezultatin përfundimtar për sa i përket numrit të mandateve. Kandidatët në radhët e socialistëve janë ata që kanë fituar më së shumti. Lista më poshtë është ajo e depu

No Pic available
  • 2017-06-24

Letra për Ramizin, Elona Agolli: Tani që Dritëroi sështë në jetë, thurin thashetheme

Elona Agolli, e bija e Dritëroit, ka reaguar për disa shkrime botuar prej librit të ri të Dashnor Kaloçit Shkrimtarët e artistët nën diktatin komunist dhe intrigat e njëri-tjetrit. Shkak për reagimin është bërë artikulli me titull Letra për Ramizin: Dritëroi është dakord që Faik B

No Pic available
  • 2017-06-21

Gjiknuri fton qytetarët në mitingun përmbyllës

  Drejtuesi politik i Qarkut të Vlorës Damian Gjiknuri së bashku me kandidatet për deputete Vilma Bello, Elona Hodaj dhe kryetarin e Partisë Socialiste të Vlorës Anduel Tahiraj kanë vijuar me shpalosjen e programit elektoral me banorë të rajonit nr.5. Gjatë bashkëbisedimit, Gjiknuri

No Pic available
  • 2017-06-20

Gjiknuri nga Vlora: Të bindim edhe skeptikët të votojnë numrin 2

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri, I shoqëruar edhe nga disa kandidatë për deputetë, zhvilloi një takim me banorë të zonës së “3 Racave”. Gjiknuri u bëri me dije banorëve se Vlora është Qarku që ka përthithur më shumë investime

Sondazhi: PS merr 16 mandate në Tiranë, 13 PD, 4 LSI, 1 LIBRA
  • 2017-06-19

Sondazhi: PS merr 16 mandate në Tiranë, 13 PD, 4 LSI, 1 LIBRA

Në betejën për Tiranën, qarkun me 34 mandate deputetësh, Partia Socialiste ruan të njëjtin rezultat të para katër viteve. Në sondazhin e Ora News dhe IPR Marketing të publikuar mbrëmjen e sotme në Tonight Ilva Tare, PS ka marrë 44% të votave nga 44.1% në 2013. Merr 16 manda

No Pic available
  • 2017-06-10

Gjin Gjoni, padi 11 milionë lekë kundër medias: Më shkaktoi vuajtje shpirtërore

Gjergj Erebara | BIRN Me pretendimin se raportimet mbi hetimet penale dhe vendimet gjyqësore përkatëse mbi pasurinë e tij familjare i kanë shkaktuar cënim të imazhit, dëm jomaterial dhe dhimbje e vuajtje shpirtërore, gjyqtari Gjin Gjoni dhe bashkëshortja e tij Elona Çaushi ngritën një

Grida Duma: Jam e bekuar që jam kaq e bukur
  • 2017-06-08

Grida Duma: Jam e bekuar që jam kaq e bukur

Kandidatja e PD-së në Tiranë, Grida Duma, ka dhënë disa deklarata interesante, si ajo që do bëjë të njëjtën fushatë fituese si ajo e Durrësit, apo që Zoti e ka bekuar me bukurinë që i ka dhënë. Cilat janë problemet që dëgjuat sot nga banorët? Këtu është një zonë specifike,