Rezultate te kerkimit per termin: +Elsa +Lila

Meta: total 261 / total_found 261 / time 0.000 / keyword[0] elsa / docs[0] 1521 / hits[0] 2294 / keyword[1] lila / docs[1] 4443 / hits[1] 8178 /
Alqi Boshnjaku, 20 vjet pa poetin e dashurisë
  • 2018-02-16

Alqi Boshnjaku, 20 vjet pa poetin e dashurisë

Alqi Boshnjaku, njihet si poeti, që tingullit diti ti japë kuptimin e vërtetë, poet që melodinë e bëri të flasë me gjithë forcën e saj, poeti që në këngën e tij teksti dhe muzika mëshirojnë njëra-tjetrën, në përsosmërinë e tyre, aq sa këta elementë smund ti ndash kurrë nga

No Pic available
  • 2017-12-20

Shqiptarë dhe të huaj, këta janë të ftuarit specialë të Festivalit të Këngës

Festivali i 56-të i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, pritet të ngjitë në skenë emra të njohur të muzikës shqiptare ndër vite. E kemi fjalën për të ftuarit specialë që do të na shoqërojnë në tre netët e festivalit, përkatësisht në datat 21, 22 dhe 23 dhjetor. Të ftuari

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2017-02-19

Nga Enkel Demi / Me një këmbë në çadër, me një këmbë në Crocodile

Kur zonjës Shega Ligori i çuan fëmijët në çadër, teksa bënte grevën e urisë, Berisha me shumë të drejtë tha që nënat duhet të shkojnë tek fëmijët e tyre, jo të rrinë në bulevard. Kreu i atëhershëm i qeverisë, nuk lëshoi asnjë fije pe, kurse kryetari i opozitës kërcënoi

Me një këmbë në çadër, me një këmbë në Crocodile
  • 2017-02-19

Me një këmbë në çadër, me një këmbë në Crocodile

Nga Enkel Demi Kur zonjës Shega Ligori i çuan fëmijët në çadër, teksa bënte grevën e urisë, Berisha me shumë të drejtë tha që nënat duhet të shkojnë tek fëmijët e tyre, jo të rrinë në bulevard. Kreu i atëhershëm i qeverisë, nuk lëshoi asnjë fije pe, kurse kryetari

Një letër për Encën
  • 2016-08-13

Një letër për Encën

Transmetuar më 13.08.2016 - 10:43 Blerjen e fansave dhe të klikimeve e ka shpikur tjetër kush ndaj as këtu nuk ke gjë në vijë. Sa për cicat, është Çiljeta që pas operacionit për zvogëlim ndjell më shumë ush