Rezultate te kerkimit per termin: +Elseid +Hysaj

Meta: total 572 / total_found 572 / time 0.024 / keyword[0] elseid / docs[0] 632 / hits[0] 828 / keyword[1] hysaj / docs[1] 1466 / hits[1] 2607 /
E kërkon Interi, Hysaj takim me presidentin për të ardhmen
  • 2019-03-28

E kërkon Interi, Hysaj takim me presidentin për të ardhmen

Interi kërkon Elseid Hysajn. Sipas Fcinternews, mbrojtësi i djathtë i Napolit mund të largohet nga të kaltrit për tiu bashkuar skuadrës milaneze, madje ka patur një takim mes drejtuesve zikaltër dhe përfaqësuesve të lojtarit për të parë mundësinë e transferimit gjatë merkatos së v

Hysaj, para Andorrës: Mendojmë për ndeshjen, jo për Panuccin
  • 2019-03-24

Hysaj, para Andorrës: Mendojmë për ndeshjen, jo për Panuccin

Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të skuadrës, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Andorrën. Mbrojtësi shkodran i kuqezinjve nuk preferoi të ndalet te shkarkimi i Panuccit, duke kërkuar që skuadra të pë

No Pic available
  • 2019-03-21

Hysaj flet si kapiten: Strakosha duhet të paguajë gabimin!

Së bashku me trajnerin Christian Panucci në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Turqisë ishte i pranishëm edhe mbrojtësi Elseid Hysaj i cili është graduar kapiten i kuqezinjve në këtë grumbullim. Mbrojtësi u shfaq shumë i lumtur për faktin se do të mbajë shiritin në krah n

Hysaj ëndërron golin e parë: E pres prej kohësh
  • 2019-03-14

Hysaj ëndërron golin e parë: E pres prej kohësh

Elseid Hysaj u shfaq në krah të trajnerit Carlo Ancelotti, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së nesërme ndaj Salzburgut, të vlefshme për Europa Leaguen. Mbrojtësi shkodran bëri thirrje për përqendrim maksimal, duke kujtuar se asgjë nuk ka mbaruar, pavarësisht se napolitan

Europa League, Napoli e Chelsea hipotekojnë çerekfinalet (Video)
  • 2019-03-08

Europa League, Napoli e Chelsea hipotekojnë çerekfinalet (Video)

Vetëm pak ditë pas humbjes dëshpëruese në shtëpi përballë Juventusit, Napoli mposhti Salzburgun me rezultatin 3-0, duke hedhur një hap të rëndësishëm drejt kualifikimit në çerekfinale të Europa Leagues. Arkadiuz Milik zhbllokoi sfidën për napolitanët, ndërsa Fabian Ruiz dhe vet m

Hysaj, i irrituar: Për çfarë duhet VAR-i nëse nuk përdoret!?
  • 2019-03-04

Hysaj, i irrituar: Për çfarë duhet VAR-i nëse nuk përdoret!?

Elseid Hysaj ka komentuar në zonën miks ndeshjen me Juventusin, që u kushtëzua që në pjesën e parë nga një episod, që ka hapur diskutime. Sipas mbrojtësit shqiptar, kryesori duhet të kishte thirrur në ndihmë varin, pasi, sipas tij, Meret nuk e ka prekur Ronaldon. Pa kartonin e kuq të

Napoli ndalet nga Torino, Juvja shkon +13 pikë
  • 2019-02-18

Napoli ndalet nga Torino, Juvja shkon +13 pikë

Përfundoi pa fitues përballja e San Paolos mes Napolit dhe Torinos, sfidë në të cilën Elseid Hysaj luajti titullar, por jo në rolin e tij natyral. Ancelotti këtë radhë e kishte vendosur në të majtë. Gjithçka u mbyll me rrjeta të paprekura, edhe pse nuk munguan rastet në portën e Tor