Rezultate te kerkimit per termin: +Elseid +Hysajt

Meta: total 124 / total_found 124 / time 0.000 / keyword[0] elseid / docs[0] 526 / hits[0] 695 / keyword[1] hysajt / docs[1] 245 / hits[1] 321 /
Revolucioni De Biasi, afroi 78 futbollistë!
  • 2017-06-16

Revolucioni De Biasi, afroi 78 futbollistë!

Me Gianni De Biasin të larguar nga stoli i Kombëtares është koha për bilance dhe llogari. Përpos atyre sportive në fushë, ku nga 52 ndeshje në krye të kuqezinjve trajneri ka fituar 22 dhe humbi 21, duke shënuar 57 gola, ndërsa u pësuan 54. Po aq të rëndësishme janë edhe shifrat për

No Pic available
  • 2017-05-12

Ëndrra e Elseid Hysajt: Dua të bëhem si Havier Zaneti

Mbrojtësi i Kombëtares Elseid Hysaj ka dhënë ditën e sotme një intervistë për Radio Kiss Kiss Napoli. Shkodrani që aktivizohet në radhët e Napolit ka folur në këtë intervistë për ecurinë pozitive që po kalon skuadra e tij gjatë këtij sezoni, si dhe për dëshirën e madhe për t

Media italiane: Hysaj, Mbreti i Shqipërisë
  • 2017-04-28

Media italiane: Hysaj, Mbreti i Shqipërisë

Në një shkrim me titullin, Hysaj, Mbreti i Shqipërisë, faqja e specializuar sportive Tuttonapoli.net i kushton një hapësirë të madhe anës tjetër të mbrojtësit shqiptar që ka aeritur të fitojë edhe zemrat e napoletanëve. Në fillim kjo faqe e vë theksin në faktin se ai është kapit

Hysaj drejt Anglisë, e kërkojnë United dhe Arsenali
  • 2017-04-12

Hysaj drejt Anglisë, e kërkojnë United dhe Arsenali

E ardhmja e Elseid Hysajt mund të flasë anglisht. Janë të bindura për këtë mediat në ishull dhe më konkretisht gazeta presitigjoze The Sun e cila shkruan se për mbrojtësin shqiptar të Napolit, interesohen dy prej klubeve më të mëdha të Premier Leagues, Manchester United dhe Arsenali.

Menaxheri i Hysajt: E ndjekin klube angleze e gjermane, por
  • 2017-04-08

Menaxheri i Hysajt: E ndjekin klube angleze e gjermane, por

Duke mbërritur te Napoli, në verën e vitit 2015, Elseid Hysaj është bërë titullar i padiskutueshëm për trajnerin Sarri. Duke ardhur nga Empoli, mbrojtësi nga Shqipëria kishte bërë një kapërcim të madh në karrierë, sepse luan me një ekip të Seria A, që sfidon Juventusin për titu

No Pic available
  • 2017-03-31

Elseid Hysaj nuk mendon si napolitanët për Higuain: Do ta presim si shok

Elseid Hysaj pati një shqetësim në miqësoren e Kombëtares ndaj Bosnjë-Hercegovinës, prandaj në kampin napolitan është ngritur menjëherë alarmi. Fakti që 23-vjeçari është një nga të pazëvendësueshmit e trajnerit Mauricio Sarri bën që dëmtimi i shkodranit të jetë një problem

Napoli-Juve, Hysaj drejt rikuperimit
  • 2017-03-30

Napoli-Juve, Hysaj drejt rikuperimit

Lajme të mira për Maurizio Sarrin që lidhen drejtpërdrejtë me mbrojtësin e Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj. Me rikthimin e lojtarëve që u aktivizuan me kombëtaret e tyre, problematika e Hysajt e shqetësoi trajnerin e Napolit në prag të dy ndeshjeve shumë të rëndësishme kundër Ju