Rezultate te kerkimit per termin: +Elshani

Total: 309
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.786Z

Elshani zëvendëson Shëngylin

Zymer Elshani do ta zëvendësojë Skënder Shëngylin në krye të shtabit teknik të Ballkanit. Trajneri i ri, i cili do t’i udhëheqë therandasit deri në fund të sezonit, thotë se do të mundohet t’i bind lojtarët kyç të mos largohen, për ta pasur një pranverë të qetë dhe po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.260Z

Bastiset familja Elshani

Sot në orët e hershme të mëngjesit njësitë për krime kanë bastisur familjen Elshani në Ozdrin të Pejës, aty janë konfiskuar disa armë dhe monicione, bëjnë me dije burime të Indeksonline. Ndërkohë, që nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.442Z

Elshani: Paralelizmi i hierarkise, kthim prapa

"Paralelizmi i hierarkise komanduese te Policise se Kosoves, eshte kthim prapa dhe do te krijoje probleme operacionale", reagoi Veton Elshani, zedhenes i Policise se Kosoves. Shefi i UNMIK-ut, Lamberto Zannieri ne nje interviste per BBC-ne, ka paralajmeruar me heret nje oferte per policine e cila d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.814Z

Elshani: Hetime per incidentet ne veri

Policia e Kosoves po zhvillon hetime intensive mbi incidentet e regjistruara se fundmi ne veri te Mitrovices, ne menyre qe pergjegjesit te dalin para drejtesise. Keshtu ka bere te ditur zedhenesi i SHPK-se, Veton Elshani, i cili ne nje interviste per mediat serbe ka theksuar se, do te b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.100Z

Elshani: Maqedonia nuk është përfshirë në skandalin “Medikus”

Prishtinë (Start)-Ende asgjë nuk është e qartë nëse shtetas maqedonë janë të përfshirë në skandalin “Medikus” të transplantimit të organeve në mynyra ilegale. Sipas zëhdënësit të Policisë së Kosovës, Veton Elshani, "Rrjedha e hetimit nuk shpie drejt indikimeve se me këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.436Z

Shkarkohet zëdhënësi i SHPK-së, Veton Elshani

Kapiten Veton Elshani, zëdhënës i Policisë së Kosovës, nuk do të ushtrojë më postin e zëdhënësit për media në zyrën për marrëdhënie me publikun në Policinë e Kosovës. Burime të gazetës nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se ai është larguar nga kjo pozitë, pas &#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.248Z

Kosove, Elshani shkarkohet si zedhenes i policise

Veton Elshani nuk do te jete me zedhenesi i policise se Kosoves. Shkarkimin e tij nga kjo detyre, mediat kosovare e lidhin me arrestimin e disa mjekeve te klinikes “Medikus" dhe spitalit turk si dhe menyren e paraqitjes per publikun te ndalimit te tre agjenteve sekrete gjermane.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama