Rezultate te kerkimit per termin: +Eltoni

Meta: total 165 / total_found 165 / time 0.000 / keyword[0] eltoni / docs[0] 165 / hits[0] 345 /
No Pic available
  • 2017-05-25

Përsëri për virgjëreshat e maleve, tashmë në një kohë moderne

Një roman i ri i Emmanuelle Favier për Shqipërinë Luan Rama Ishim takuar shpesh me Emmanuelle Favier pranë shtëpisë së saj, në Place Flora-Tristan. Një vajzë e gjatë, simpatike, me një fytyrë të ëmbël normande dhe sy blu. Donte të shkruante për virgjëreshat e përbetuara shqipta

No Pic available
  • 2017-03-03

Misteri, para se të vriste Elton Çiçon autori pyeti në tavolinën tjetër: Ti je Goli?

Ndoshta nuk ka qenë i sigurtë për objektivin e atentatit, i dyshuari për ekzekutimin e Elton Çiços, i cili u vra vitin e kaluar në një lokal pranë zonës së Bllokut në Tiranë. Ti je Goli? Kështu i është drejtuar autori i vrasjes së Elton Çiços njërit prej tre personave që ishin n

No Pic available
  • 2017-02-10

Prostitucioni në Tiranë/ Dua një taksi të mirë për 2 shokë, përgjimet që fundosën policin

Zbardhen përgjimet që çuan në arrestimin e efektivit të policisë rrugore, Elton Shtrepi, i cili u kap pak ditë më parë bashkë me 10 persona të tjerë për shfrytëzim prostitucioni. Burime të sigurta të Gazeta Shqiptare bënë me dije se nga përgjimet ka rezultuar se gati një muaj par

Prostitucioni në Tiranë/ Dua një taksi të mirë për 2 shokë nga Maqedonia, përgjimet që fundosën policin
  • 2017-02-10

Prostitucioni në Tiranë/ Dua një taksi të mirë për 2 shokë nga Maqedonia, përgjimet që fundosën policin

Zbardhen përgjimet që çuan në arrestimin e efektivit të policisë rrugore, Elton Shtrepi, i cili u kap pak ditë më parë bashkë me 10 persona të tjerë për shfrytëzim prostitucioni. Burime të sigurta të Gazeta Shqiptare bënë me dije se nga përgjimet ka rezultuar se gati një muaj

No Pic available
  • 2017-01-06

Zhduken dy adoleshentë shqiptarë në Britani

Dy adoleshentë shqiptarë në Britaninë e Madhe janë zhdukur prej ditësh, ndërsa kanë nisur kërkimet për ta. Adoleshentët 16 vjeçar, Elton Nikolli dhe Han Oruçi, u zhdukën në Havant të Hampshire të Mbretërisë së Bashkuar pas mbërritjes atje nga Shqipëria. Eltoni është parë në

Elton Deda dedikim gjithë ndjenjë për të dashurën |FOTO
  • 2016-10-28

Elton Deda dedikim gjithë ndjenjë për të dashurën |FOTO

Transmetuar më 28.10.2016 - 07:46 Ata janë bashkë prej disa vitesh dhe ajo është supi ku këngëtari ka rigjetur sërish dashurinë. Elton Deda i ka bërë një dedikim gjithë ndjenjë të dashurës së tij Adela Pre

Kur Shqipëria konsiderohej si një atdhe i mundshëm për hebrenjtë
  • 2016-08-02

Kur Shqipëria konsiderohej si një atdhe i mundshëm për hebrenjtë

Reportazh/Një udhëtim në sinagogat hebreje në qytetet shqiptare nga Saranda deri në Berat Bregdeti i Sarandës Nga Esther Hecht, Hadassahmagazine Vendi m misterioz n Evrop, Shqipëria, sht nj vend i ekstremeve dramatike. I ndar nga Evropa perëndimore pr dekada me radh nn sundimin e diktatorit