Rezultate te kerkimit per termin: +Elvi +Fundo

Meta: total 69 / total_found 69 / time 0.000 / keyword[0] elvi / docs[0] 137 / hits[0] 190 / keyword[1] fundo / docs[1] 183 / hits[1] 348 /
No Pic available
  • 2017-08-21

Arrestohet njëri të dyshuarve si autorë të dhunës ndaj gazetarit Elvi Fundo

Ndalohet njëri prej autorëve të dyshuar që goditën me mjete të forta gazetarin Elvi Fundo. Ngjarja u regjistrua në mars 2017. Arrestimi i Ilir Gj, 42 vjeç, banues në Tiranë është bërë dje (20 gusht 2017) nga specialistët e Komisariatit të Policisë Nr. 3. “Ky shtetas dyshohet t

No Pic available
  • 2017-08-21

Arrestohet Ilir Gjuzi, rrahu gazetarin Elvi Fundo në Tiranë

Një prej personave që goditi me sende të forta gazetarin Elvi Fundo është arrestuar nga policia. I dyshuari është Ilir Gjuzi, një 42 vjeçar nga Tirana që tashmë gjendet në qelitë e komisariatit nr.3 të kryeqytetit. Mbetet për tu parë kush është personi tjetër i përfshirë në ngj

No Pic available
  • 2017-03-22

Video / Ky është momenti kur sulmohet gazetari Elvi Fundo

Sot janë bërë publike të tjera pamje nga momenti i sulmit ndaj gazetarit Elvi Fundo. Një video e marrë nga kaerat e sigurisë së një biznesi pranë vendit të ngjarjes tregon  se si sulmohet gazetari dhe në pak sekonda agresorët largohen nga vendi i ngjarjes. Personat vijnë nga ana tjet

No Pic available
  • 2017-03-18

Video/ Këta janë 2 personat që rrahën gazetarin Elvi Fundo

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga një kamerë sigurie ku shfaqen dy personat që kanë sulmuar gazetarin Elvi Fundo para dy javësh. Ngjarja ndodhi më 8 mars, në rrugën Asim Vokshi. Ata shfaqen duke u larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes. NJOFTIMI I POLICISE Kërkojmë ndihmën e q

Rrahën gazetarin, policia publikon videon e kërkon ndihmën e qytetarëve
  • 2017-03-17

Rrahën gazetarin, policia publikon videon e kërkon ndihmën e qytetarëve

Publikohen pamjet e agresorëve që dhunuan gazetarin Elvi Fundo, ngjarje e ndodhur më 8 mars 2017.  Policia e Tiranës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve që të identifikojnë dhunuesit, ku dy personat shfaqen. Ngjarja ka ndodhur në orën 10:30 të paradites, në rrugën Asim Vokshi, Tiranë, p

Fotot e dhunës/ Si u godit barbarisht gazetari Elvi Fundo
  • 2017-03-13

Fotot e dhunës/ Si u godit barbarisht gazetari Elvi Fundo

Gazetari Elvi Fundo, pak ditë pasi u dhunua nga persona ende të paidentifikuar në zonën e Stacionit të Trenit në kryeqytet, ka publikuar disa foto të tij që tregojnë momentet e para në spital pas dhunës, me shenja në fytyrë dhe fraktura në trup. Në një shkrim te tijin, gazetari shkru

Fotot e dhunës që të kuptoni të gjithë të vërtetën
  • 2017-03-12

Fotot e dhunës që të kuptoni të gjithë të vërtetën

Tallavaja politike po tërheq vëmendjen nga dhuna së mërkurës në 8 mars tek e stacioni i trenit në orën 10.35 (të mëngjesit). Zbardhja e një ngjarje kriminale do kohën e saj, por për të publikuar pasojat, jo ndaj meje por ato që mund ti ndodhin çdo gazetari, sot po publikoj pa asn