Rezultate te kerkimit per termin: +Elvin +Beqiri

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.691Z

Elvin Beqiri largohet nga Vllaznia

(ALBANIA SPORT) – Elvin Beqiri është larguar nga Vllaznia. Mbrojtësi shkodran i Kombëtares nuk pranoi rinovimin e kontratës për shkak të kushteve financiare të ofruara nga presidenti i kuqebluve, Valter Fushaj. Elvin Beqiri ka oferta nga Dinamo dhe Kastrioti.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.866Z

Elvin Beqiri drejt Grenoble

(ALBANIA SPORT) – Elvin Beqiri mund të luajë në kampionatin francez te Grenoble. Lajmin e jep gazeta “Panorama Sport”. Mbrojtësi 29-vjeçar shkodran nuk pranoi rinovimin e kontratës me Vllazninë dhe synon përveç pistës së Dinamos edhe atë të huaj. Gjatë verës së kaluar, Beqiri m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.530Z

Elvin Beqiri, tani çështje në Shkodër

Elvin Beqiri tashmë është shndërruar në një çështje për klubin e tij, Vllazninë. Gjithçka rreth mbrojtësit të kombëtares është bërë më e dukshme menjëherë pas ndeshjes së të shtunës ndaj Dinamos. Deri ditën e mërkurë të javës së shkuar, u mor vesh fakti se Elvin Beqiri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.405Z

Elvin Beqiri bëhet me vajzë

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, mbrojtësi i njohur Elvin Beqiri të enjten ka përjetuar një nga ditët më të lumtura në jetën e tij. Shkodrani është bërë baba, teksa bashkëshortja e tij, Arba i ka "dhuruar" lojtarit të Metalurg Donjeck një vajzë, emrin e së cilës cifti ka vendo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Elvin Beqiri, ne fokusin e Xhanit

Mbrojtësi i njohur Elvin Beqiri, një lojtar me eksperiencë të gjerë ndërkombëtare, mund të nënshkruajë me Partizanin. Futbollisti i kombëtares prej kohësh ka qenë në fokusin e presidentit Xhani. Beqiri, i cili ka luajtur në Ukrainë, Rusi e Izrael, luajti në pjesën e dytë të sezon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.930Z

Elvin Beqiri rikthehet te dashuria kuqeblu

Jeton Selimi Eshte befasia me e madhe dhe perben super goditjen ne kete merkato janari: Vllaznia ka marre sherbimet e Elvin Beqirit deri ne perfundim te sezonit, duke nenshkruar nje kontrate gjashte mujore me lojtarin e Kombetares kuqezi. Lajmin e konfirmon vete Beqiri, i cili shprehet i lumtur per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.447Z

Elvin Beqiri te Khazar Lankaran

(ALBANIA SPORT) – Elvin Beqiri firmosi një vit me Khazar Lankaran të Azerbajxhanit, Premier League, aktualisht vendi i tretë pas fazës së parë, me 35 pikë. Për ish-mbrojtësin e Vllaznisë u fol më parë për një pistë franceze, Grenoble, por mesa duket transferimi përmes menaxheri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama