Rezultate te kerkimit per termin: +Elvis +Nai

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] elvis / docs[0] 5140 / hits[0] 9315 / keyword[1] nai / docs[1] 52 / hits[1] 61 /
No Pic available
  • 2013-01-08

Rama në Twitter:FRD të çlirohet nga komplekset,LSI të zgjedhë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Përgjigjet për 3 orë Basha:E le Tiranën në katrahurë TIRANE - Në orën 12:00 kreu i Partisë Socialiste ka qenë i përpiktë dhe ka filluar konferencën online në Twitter. “Jam këtu. Vit të mbarë të gjithëve. Fillojmë:-)”, shk