Rezultate te kerkimit per termin: +Emanuele +Ndoj

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] emanuele / docs[0] 193 / hits[0] 235 / keyword[1] ndoj / docs[1] 4274 / hits[1] 5662 /
No Pic available
  • 2017-01-07

Dy shqiptarë mes 100 talenteve në Itali

Futbolli italian ka kthyer sytë nga të rinjtë. Nga projekti i nisur në bazë të gjerë, përfiton edhe Shqipëria. Dy lojtarë kuqezi, Emanuele Ndoj dhe Shaqir Tafa janë përfshirë mes 100 talenteve të së ardhmes që po rriten në Itali. Një listë speciale e hartuar nga e përditshmja spo

Emanuele Ndoj, te Roma deri në vitin 2020
  • 2015-09-26

Emanuele Ndoj, te Roma deri në vitin 2020

Mesfushori 19-vjeçar rinovoi dje kontratën me skuadrën italiane Pas Elseid Hysajt dhe Rei Manajt, një tjetër i ri i talentuar shqiptar po bëhet gati të shkelë fushat e futbollit të Serisë A. Bëhet fjalë për mesfushorin e talentuar 19-vjeçar, Emanuele Ndoj, i cili me paraqitjet e tij ka

Roma grumbullon shqiptarin Ndoj
  • 2015-07-08

Roma grumbullon shqiptarin Ndoj

0 brbr SSSAbrASS brbrMesfushori i Kombetares se 19 8211 vjecareve Emanuele Ndoj eshte grumbulluar nga trajneri Rudi Garcia me ekipin e pare ne grumbullimin qe po zhvillohet ne Trentinobrbr brbrFutbollisti shkodran eshte bere pjese e ketij seleksionimi sebashku me 10 lojtare te tjere te ekipit te te

No Pic available
  • 2013-05-16

The Voice of Italy, Elhaida Dani një hap larg gjysmëfinales

ROME – Mbrëmjen e sotme në The Voice of Italy do të ngjiten në skenë 3 konkurrues të grupit të çdo anëtari të jurisë, e nga këta do të shkojnë në gjysmëfinale vetëm 2: një do të shpëtohet nga

Elhaida Dani drejt gjysmëfinales
  • 2013-05-16

Elhaida Dani drejt gjysmëfinales

Gara për talente në muzikë, "The Voice of Italy", vazhdon sonte, me një tjetër fazë eliminuese. Do garojnë tre konkurrues të grupit të çdo anëtari të jurisë, e nga këta do të shkojnë në gjysmëfin

No Pic available
  • 2012-12-19

Zbulohet juria e Festivalit te RTSH-se, nisin "ethet" per Eurovizion Izaura Ndoj

Zbulohet juria e Festivalit te 51 ne RTSH. Kjo juri do te jete e perbere nga 7 anetare, mes te cileve tre te huaj dhe kater shqiptare. Juria do te vendose dy netet e para te Festivalit te Kenges ne RTSH, se cilet do te jene te perzgjedhurit per naten finale. Nicola Caligiore, Shef i delegacionit te

No Pic available
  • 2010-05-05

Monika Kasadei: “Universi Fellinian më frymëzon”

Në kuadër të ditëve të Federico Fellini-t, mbrëmë në TOB ka ardhur baleti “Il Bislacci” Izaura Ndoj Regjisorja dhe koreografia Monika Kasadei në një intervistë për Gazetën Albania tregon detajet e lidhjes me kineastin e madh Federico Fellini, në kuadër të ditëve Felliniane. Ajo