Rezultate te kerkimit per termin: +Emilano +Shullazit

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] emilano / docs[0] 21 / hits[0] 21 / keyword[1] shullazit / docs[1] 1394 / hits[1] 3077 /
Dënimi i Shullazit, PD: Të ishte më i rëndë, në burg duhet edhe Jurgis Çyrbja
  • 2018-11-13

Dënimi i Shullazit, PD: Të ishte më i rëndë, në burg duhet edhe Jurgis Çyrbja

Saga e endjes së dosjes të grupit kriminal të drejtuar nga Emiljano Shullazi në dyert e Prokurorive dhe Gjykatave duket se mori sot fund, pasi Krimet e Rënda vendosën dënimin e tij me 14 vjet e 8 muaj burg. Por gjykata nuk e dënoi Shullazin shkatërrim prone me eksploziv, vrasje dhe trafik d

No Pic available
  • 2017-10-31

Shtyhet gjyqi i Shullazit, mungon një anëtar i trupit gjykues

Shtyhet seanca gjyqësore për Emilano Shullazin. Shkak për shtyrjen është bërë mungesa e njërit prej anëtarëve të trupit gjykues.   Seanca e radhës do të zhvillohet javën e ardhshme kur pritet të pyeten 4 dëshmitarë të akuzës.   Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Ora

Rama-Tahiri, fronti i zi qeveritar
  • 2016-05-15

Rama-Tahiri, fronti i zi qeveritar

Edi Rama dhe Sajmir Tahiri janë kapur në flagrancë në të gjitha frontet e zeza. Në trafikun e drogës, Rama dhe Tahiri janë demaskuar tanimë si baronët e drogës. Fabrika e kokainës së Xibrakës dhe linja ajrore e avionëve me drogë dëshmojnë për privilegjin e madh qeveritar që

Ndryshon rrjedha për çështjen Shullazi, Ylvi Beqaj refuzon statusin e të penduarit: Vollgën e fala me dëshirë
  • 2016-04-23

Ndryshon rrjedha për çështjen Shullazi, Ylvi Beqaj refuzon statusin e të penduarit: Vollgën e fala me dëshirë

Ylvi Beqaj, administrator i kompanisë "Saudi Brothers Commercial Company", është ftuar për të dëshmuar pranë Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Beqaj, njihet dhe si personi që ka firmosur kontratën e dhurimit të 30 për qind të pronës së ish-hotel Vollga në Durrës, tek Emilano Shu

Miqtë e ngushtë të Emilano Shullazit
  • 2012-04-09

Miqtë e ngushtë të Emilano Shullazit

Share Kishte pak kohë që emri i tij nuk ishte dëgjuar në Tiranë. Krejt papritmas u shfaq përpara zgjedhjeve lokale të 8 majit, ndërsa bënte fushatë për mazhorancën, duke dhunuar tubimet dhe ambientet elektorale të PS-së. Pastaj emri i tij nisi të shfaqet gjithm

No Pic available
  • 2011-04-23

Prishi mitingun e PS-së, policia shoqëron Emiliano Shullazin

SHKRUAN: Leonard Bakillari 23-04-2011 09:54Tiranë- Pak muaj pas lirimit, personazhi i njohur për të shkuarën e tij, Emiliano Shullazi, përfundon sërish në polici, këtë radhë për prishjen e një takimi elektoral të Partisë Socialiste. Policia e Tiranës njoftoi dje se ka shoqëruar 32

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama