Rezultate te kerkimit per termin: +Emiljano +Shullazi

Total: 891
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.181Z

Riarrestohet Emiljano Shullazi

Arrestohet ditën e zgjedhjeve Emiljano Shullazi bashkë me grupin e tij prej 11 personash të armatosur.Ngjarja ka ndodhur dje vetëm disa minuta para se të mbyllej procesi i votimi në komunën Farkë të Tiranës. Policia tha se një aksion i forcave të rendit u finalizua me arrestimin e 32-vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.093Z

Kush eshte Emiljano Shullazi

Emiljano Shullazi eshte nje emer i njohur per drejtesine dhe policine. Ai eshte ndaluar disa here nga policia per kercenime dhe armembajtje pa leje. Ndersa pak kohe me pare u lirua nga burgu pasi kreu denimin prej 7 vjetesh e 4 muaj burg per trafik droge. Emiljano Shullazi i cili eshte cilesuar si a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.331Z

Shoqërohet në polici Emiljano Shullazi  

Policia e Tiranës: 36-vjeçari u përfshi në një konflikt te Pallati me Shigjeta Shoqërohet në Policinë e Tiranës Emiljano Shullazi, pas një konflikti të përfshirë në një prej lokaleve në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur dje në mbrëmje rreth orës 21:00, te Pallati me Shigjeta. Burime nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.683Z

Emiljano Shullazi shtrohet me urgjencë në spital

Emiljano Shullazi është shtruar me urgjencë në spital. Ai do t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirugjikale. Sipas News 24, Shullazi do te qendroje disa dite i shtruar ne spital, i mbikeqyrur nga forca te shumta te policise. Shullazi ndodhet në burg me akuzën e kanosjes ndaj një biz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.109Z

Faleminderit Emiljano Shullazi!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane I nderuar zoti kriminel. Mes tollovisë, të vërtetave, legjendave, anatemimeve, gjobave, trafiqeve, vrasjeve, kërcënimeve, pengmarrjeve ti më në fund bëre diçka fisnike. Ti i nderuar zoti kriminel zgjove kujtesën kolek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.333Z

Emiljano Shullazi dhe Lul Berisha bashkojnë bandat?

Dy grupe kriminale shumë të njohura dhe shumë të fuqishme që veprojnë në Shqipëri, tashmë janë bashkuar me njëri-tjetrin duke ritur ndjeshëm aktivitetin e tyre kriminal në disa qytete. Kështu shkruan sot Shqiptarja.com. Sipas saj, Emiljano Shullazi, që pesë ditë më parë u arres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.479Z

Tiranë, shoqërohet në polici Emiljano Shullazi pas denoncimit të Berishës

Emiljano Shullazi është shoqëruar në polici mbrëmjen e sotme. Shoqërimi i Shullazit është bërë pas denoncimit të sotëm publik nga ish-kryeministri Sali Berisha, sipas të cilit Shullazi kishte kërcënuar kandidatin për rektor, Mynyr Koni të hiqte dorë nga kandidimi. Forca të shumta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama